Jeho hráči našli pouze jednou recept na ostrovskou obranu, naproti tomu třikrát museli vytahovat míč z vlastní sítě.

BU NOVÉ SEDLO - FK OSTROV 1:3
poločas 0:2

Oba soupeři od začátku pozorně bránili, a tak první střelu mezi tyče přinesla až 20. minuta, ale s pokusem domácího kapitána Hejla do středu branky si hostující gólman Súttö bez problémů poradil. Větší práci měl ostrovský gólman vzápětí při centru Plaňka z pravé strany, když musel odebrat míč z hlavy Schildbacha. Hosté poté odpověděli rychlým protiútokem a střílenou přihrávku Semivana z pravé strany musel likvidovat pro změnu domácí brankář Kiss. Novosedelští se snažili být přes pozorné bránění aktivní. Ve 25. minutě však poprvé inkasovali. Semivan v rychlém protiútoku přistrčil míč mezi obránci Faktorovi a ten sám proti Kissovi uspěl – 1:0. Srovnat stav mohl o chvíli později domácí Štěpán, který si počíhal na centr u levé tyče, ale opět zaúřadoval hostující gólman, který vytěsnil míč mimo branku. Po dalším centru do vápna reklamovali domácí zásah hostujícího hráče rukou, neúspěšně. Krátce před přestávkou znovu z rychlého protiútoku udeřili hosté. Semivan zatáhl akci po levé straně, svou přihrávkou našel napravo Koudelku, jehož centr do vápna proměnil hlavičkovým zásahem v druhou ostrovskou branku znovu Faktor – 0:2.

Do druhého poločasu nastoupila domácí ofenzíva posilněna o Gvizda a Kovaříka. A hned od počátku se pustili baníkovci do dobývání ostrovské branky. Nejprve zakroutil pěknou střelu Karásek těsně mimo branku, vzápětí se neprosadil gólově ve vápně Nerad. Nedáš – dostaneš. V 60. minutě získali po Kissově výkopu míč ve středu hřiště hosté. Rychlá přihrávka, při které domácí reklamovali ofsajd, našla na levé straně Semivana, který nasměroval míč prořídlou domácí obranou do středu hřiště na Duška a ten měl dostatek času i prostoru k proměnění své příležitosti – 0:3.
Domácí sympaticky ani po třetí inkasované brance nesložili zbraně a dál se snažili o dobytí hostující branky. Na hřiště poslala domácí lavička dalšího útočníka, Burdu. Ten se po svém příchodu na hřiště ocitl v dobré příležitosti, ale pověstný krůček mu chyběl k zakončení u levé tyče po centru Štěpána.

V 68. minutě byl stejný hráč již úspěšnější, tentokrát po centru Schildbacha, když snížil hlavou na 1:3. Novosedelské branka řádně povzbudila a dál se tlačili do útoku. Šance znovu Burdy, po něm Gvizda ani střela Kovaříka však brankou neskončily. Po nich musel na druhé straně domácí gólman Kiss zastavit svým vyběhnutím brejk hned dvou hráčů soupeře. Změnu skóre nepřinesla ani v poslední minutě již hektická snaha domácích. Střelu Hejla vytěsnil ostrovský brankář nad břevno, mimo tyče vyškrábl i střelu Burdy.

Branky: Burda – Dušek 2, Faktor. Rozhodčí: Bušek – Cvrk, Pešek.
BU Nové Sedlo: Kiss – Štěpán, Kubelka, Hejl, M. Müller, Planěk (45. Gvizd), Machulka (45. Kovařík), Ševc, Schildbach, Nerad (60. Burda), Karásek.