Utkání, ke kterému přicestovali hosté kvůli poruše autobusu poněkud později, rozhodla dvouminutovka mezi 20. a 22. minutou. Nejprve poslal Baník do vedení svou hlavičkou po rohovém kopu Vondráček, vzápětí zvýšil na 2:0 po přihrávce z levé strany Machek.

Ani ve druhém poločase hosté, oslabeni stejně jako domácí o několik hráčů základní sestavy, nekladli přílišný odpor. V 74. minutě tak pečetil výhru Sokolova po faulu na Strnada ze značky pokutového kopu sám postižený - 3:0.

FK Baník Sokolov - FC Bohemians Praha  3:0  (2:0)
Rozhodčí: Franěk - Slavík, Santarius

Branky: 20. Vondráček, 22. Machek, 74. Strnad (PK).

Diváci: 670.

Sokolov: Buček - Blažek, Dvorník, Vondráček, Hanzlík, Hrošovský (70. Geňo), Machek (78. Benda), Čada, Vaněček, Dvořák, Strnad (83. Krmenčík).
Bohemians: Winter - Križan, Penc, Liantsevich (71. Drsek), Janda, Dorotík, Macháček (46. Kuťák), Fenyk, Hodas (79. Subič), Škoda, Klán.