Sokolov/ Ve 25. kole hostili fotbalisté Baníku Sokolov zachraňující se Třinec a těsnou výhru 2:1 zařídil po změně stran střídající útočník Jiří Mlika. Baník tak vyhrál potřetí v řadě.
Hosté však v Sokolově nečekaně brzy vedli. Ve 4. minutě se odražený míč po rohu dostal na vápno k Brezničanovi, který jej z první poslal nechytatelnou střelou pod břevno Kubáskovy brány. Vývojem zaskočení domácí se celý první poločas jen těžko dostávali do šancí. Do poločasu se hrálo spíše ve středu hřiště, až v závěru půle měli baníkovci šance. Ve 41. minutě se odražený balon dostal na malé vápno k Čadovi, jehož koncovka byla slabá. Pak střílel Salák těsně mimo a poslední příležitost měl těsně před odchodem do kabin Němeček, který po standardce střílel zády k bráně přes hlavu vedle.
Tři minuty po změně stran měl velkou možnost Jiráček, ale po přihrávce Dřížďala zamířil vysoko nad. V 59. minutě se Baník dočkal, po rohu Koukala míč prodloužil Němeček na zadní tyč a střídající Mlika vyrovnal na 1:1. V 74. minutě po centru Szaba hlavičkoval pod břevno Salák, ale Vreštiak míč vytáhl na roh. Ten zahrál Koukal na Němečka, ale jeho hlavička minula tyč. Rozhodnutí tak padlo až v samém závěru, v 88. minutě kopal standardku Kocourek a Mlika hlavou poslal míč k tyči.
Trenér domácích Martin Pulpit byl po utkání spokojený. „Po nevýrazné první půli nám proti dobře bránícímu soupeři vyšly podruhé za sebou standardky, ve kterých se prosadil střídající Mlika, kterého bych chtěl vyzdvihnout.“

Branky: 59. a 88. Mlika - 4. Brezničan. Rozhodčí: Makovička – Pokorný, Kryštof. ŽK 2:3 (51. Čada, 90. Kubásek - 44. Maceček, 52. Vreštiak, 72. Matěj). Diváci: 1740.
Sestava Sokolova: Kubásek – Dřížďal, Němeček, Mach, Hájovský – Čada, Szabo, Jiráček (83. Kocourek) – Koukal (80. Kura), Salák, Šorfa (52. Mlika).
Sestava Třince: Vreštiak – Pindor, Lachowicz (57. Miko), Vavruša, Čelůstka – Brezničan, Malíř, Ceplák (79. Kořínek), Matěj – Maceček (55. Szmek), Janeček.