Šlágr druhého dějství krajského přeboru mezi vedoucí Březovou a Viktorií Mariánské Lázně vyzněl pro domácí Březovou, která mariánskolázeňský celek porazila 3:2. Mariánskolázeňští tak okusili v krajském přeboru první porážku.
Březová⋌ 3
Viktoria M. Lázně ⋌2
po poločase 2:1
„Už před zápasem jsme řešili absenci dvou hráčů základní sestavy, kteří se nemohli z pracovních důvodů utkání zúčastnit. Museli nastoupit dorostenci, což nám zkřížilo plány. V prvním poločase byli domácí aktivnější, my jsme nepůsobili suverénním dojmem, výkon nebyl moc dobrý. Bohužel jsme dostali gól do šatny, což se nemělo stát. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná, od 65. minuty jsme byli jednoznačně lepším týmem, ale bohužel jsme nedali potřebný gól. Hodnotím to jako zaslouženou porážku, kdy domácí dali o gól víc než my. Soupeř byl kvalitní, fotbal hrát umí, takže to beru, že nás to poučí pro příští zápasy," věří Štěpán Hirschl, kouč Viktorie Mariánské Lázně.
Svůj standardní výkon podal podle slov trenéra pouze gólman David Šmejkal, který nás v určitých fázích zápasu podržel. Jinak bych asi jen těžko hledal hráče, který by podal nějak nadstandardní výkon," komentoval výkony svých svěřenců Štěpán Hirschl.
V prvním kole rozstřílely Mariánské Lázně celek Lokomotivy Karlovy Vary 7:0. „Právě zde se projevila síly týmu v kompletní sestavě. Pokud nám však dva hráči základní sestavy chybí, jako v tomto případě Kovář a Kafka, nemáme dostatečně početný a kvalitní kádr a hráče, kteří by je mohli nahradit. Samozřejmě, že i kvalita karlovarského týmu je s tím Březovským nesrovnatelně nižší," podotkl Hirschl.