Pohárová senzace se nekonala. Nejlepší celek jarní část krajského přeboru z Chodova doma nakonec nestačil na divizního soupeře, který se může těšit na Blšany.

Spartak Chodov 1
SK Slavia Vejprnice 3

Předkolo Poháru ČMFS v Chodově rozhodli nebezpeční hráči Vejprnic. Vývoj utkání poznamenal rychlý gól hostí, kteří se ujali již v 6. minutě vedení. Spartak totiž při útoku ztratil balon na polovině soupeře a brejk do otevřené obrany zakončil brankou Kyklhorn – 0:1. Domácí hráli proti soupeři až s příliš velkým respektem, z gólu se otřepali až po čase. Po přetaženém centru Duška hlavičkoval z gólové pozice prudce pod břevno Obešlo, brankář Kovařík však vytěsnil míč na roh.Z naprosto stejné situace na druhé straně ohrozil Dutze hostující Braun. Pak po přiťuknutí Vaněčka pálil tvrdě vedle Smolka, z protiútoku musel střelu Švehly blokovat Vaněček. Hosté se prezentovali dynamickým fotbalem a měli o něco více ze hry. Na prudký přímák Bulíčka z úhlu do bližší šibenice, který Kovařík vyrazil, odpověděl dělovkou z dálky Koštál, ale i Dutz byl úspěšný. Klasickým gólem do šatny ve 45. minutě zakončil Löwy postupný útok Vejprvnic a značně přiblížil svůj celek k postupu.
V úvodu druhé půle využil Šustr váhání stopera, zmocnil se míče, ale jeho střelu k tyči brankář vyrazil. V 55. minutě vytvořili hosté nebezpečnou situaci ve vápně Spartaku, k balonu se dostal šutér Kyklhorn a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 0:3. O úspěchu Vejprnic už nebylo pochyb. Po hodině hry pálil prudce do šibenice Löwy, ale Dutz téměř jistý gól vyrazil. V 66. minutě se pak spartakovc dočkali čestného úspěchu. Vydařený útok zakončil povedenou ranou z vápna Šutr, který snížil na konečných 1:3. Na druhé straně po další dobré akci pálil v 72. minutě prudce Braun adorážka Švehly z gólové pozice létěla mimo.Chvíli nato se blýskl dělovkou z dálky pod břevno Gvizd, ale Kovařík míč vyrazil. Dravý průnik hostujícího Brauna zblokoval Dušek na roh, po kterém zamířila hlavička Černého nad.Minutu před koncem se po dlouhém výkopu brankáře Kovaříka řítil sám na Dutze raun, ale domácí gólman jeho pokus reflexivně vyrazil. Vejprnice v utkání názorně předvedly, v čem že je rozdíl mezi divizí a krajským přeborem. Splnily roli favorita, bezpečně zvítězily a zaslouženě postoupily do 1. kola poháru.
Poločas 0:3. Branky: 66. Šustr – 6. a 55. Kyklhorn, 45. Löwy. Rozhodčí: Novotný – Berka, Chládek, ŽK 1:3 (78. Dušek – 34. Löwy, 54. Černý, 63. Švehla). Diváci: 200:
Sestava Chodova: Dutz – Obešlo (41. Klemera), Bulíček, Gvizd, Vaněček – Eszenyi (46. Marek Štěpán), Smolka, Jiří Štěpán, Dušek – Kaňok, Šustr (67. Kastl). Trenér: Jiří Vican.
Sestava Vejprnic: Kovařík – Bouřa, Černý, Stanislav, L. Rada – Löwy, Kyklhorn, Křen, Košťál (80. V. Rada) – Švehla (67. Barnáš), Braun. Trenér: Jaromír Mysliveček.