V dalším anglickém týdnu zajížděla divizní juniorka Baníku Sokolov k přípravnému utkání do Doubravky, kde se ve středu střetla s místním Sencem. To hraje divizní skupinu A a u mužstva působí známá plzeňská trenérská persona Ivan Kovač.

Senco Doubravka -FK Baník Soklolov B 2:1

Domácí trenér přes zimu angažoval několik zkušených hráčů plzeňské Viktorie Šimra, Nováka, Smíška a Krále s cílem udržet pro Doubravku divizi. Jenže tito hráči se nestačili divit. Juniorka, jejíž věkový průměr v tomto zápase byl 21,7 roků, nedovolila soupeři v prvním poločase téměř nic. Zdravá agresivita, důsledné napadání, rychlý pohyb, dobrá mezihra i rychlé přenášení hry, to vše byly prvky zdobící juniorku. Chybělo jen jediné – vstřelit branku.
Od úvodních minut juniorka jasně dominovala, hráči Dobravky neměli na nic čas, ztráceli míče a byli pod velkým tlakem. Již ve 4. minutě odcentroval zleva Duben, našel Čertíka, ten si míč zpracoval a dobře vystřelil, brankáře však nepřekonal. V 11. minutě vyslal Hucl přesným pasem do brejku Zuckera, ten postupoval ze strany sám na brankáře, jeho střela minula branku. Ve 20. minutěpřišla další kombinační akce, nakonec se ve středu hřiště k míči dostal Vůjtěch, využil otevřeného prostoru a dobře vystřelil, ale také brankáře nepřekonal. Nešťastné vypíchnutí míče ve 38. minutě využil Šimr, který si vedl zkušeně a vstřelil úvodní branku utkání na 0:1. Poločas pokračoval v režii juniorky, ale další šance se již neobjevily.
Druhý poločas se domácí přece jen dostali trochu do hry a tak se na obou stranách objevovali šance. Hned hry hráč Doubravky unikl po pravé straně, nebezpečný centr do brankového území nikdo z hráčů naštěstí nedorazil do branky. Ve 49. mintuě se střelecky prosadil mladý Hucl, ale ani on na brankáře nevyzrál. V následujících deseti minutách si dvě šance vypracoval soupeř, ale ani on při zakončování úspěšný nebyl a nechal vyniknout brankáře Šourka. V 80. minutě už se ale soupeř prosadil. Únik po straně znamenal centr, který soupeř nejprve zakončil střelou do břevna a odražený míč domácí Kováč umístil přesně – 0:2. Závěrečná desetiminutovka byla ve znamení drtivého náporu juniorky. Výsledkem bylo několik standardek. V 85. minutě přišel útok Zuckera a Andrše proti čtyřem obráncům soupeře. Zucker je naštěstí nepočítal, po rychlém sprintu viděli obránci jen jeho číslo dresu na zádech a jeho milimetrovou přihrávku zužitkoval dorostenec Andrš ke snížení na 1:2. Tlak pokračoval až do konečného hvizdu rozhodčího, ale vyrovnávací branka nepadla. Přestože juniorka prohrála, s výkonem byli trenéři po většinu zápasu spokojeni.
Poločas 1:0. Branky: Šimr, Kováč – Andrš. Rozhodčí: Liškutín, bez osobních trestů.
Sestava juniorky: L. Šourek – Hucl, Vítek, Gajdoš , Duben – Nápravník (46. Slowik), Vůjtěch, Kratochvíl, Provazník – Zucker (46. Andrš), Čertík (73. Zucker).