Juniorka v Hazlově stahovala manko

HAZLOV - V souboji dvou účastníků divizní skupiny B byli nakonec úspěšnější fotbalisté Hazlova.

23.7.2007

Proti Hazlovu se jednou trefil obránce Petr Kopřiva.Foto: DENÍK

Ani juniorka divizního Baníku Sokolov nepřerušila šňůru vítězných přípravných zápasů nováčka divize z Hazlova.

FC Jiskra Hazlov 3
FK Baník Sokolov B 2

V úvodu zápasu měli domácí výhodu přímáku, ale pokus Šlesingra brankář Dvořák kryl. Stejnou mincí na druhé straně odpověděl Kopřiva, který o fous minul. Tutovku pak spálil Beneš, který z malého vápna přestřelil. Po střele Vůjtěcha kopal standardku Kopřiva a Duben poslal míč hlavou těsně vedle. Ve 25. minutě Prokopcova bomba těsně minula levou tyč. Ve 30. minutě Tuhelovu střelu srazil skluzem na roh Beneš. O minutu později to byl znovu kapitán domácích Beneš, který se dostal do šance, tentokrát se nemýlil a přesnou střelou k tyči dostal domácí mužstvo do vedení 1:0. Strhující závěr poločasu přinesl dva rychlé góly jako přes kopírák. Ve 40. minutě proletěl po levém křídle Komberec, přihrál volnému Prokopcovi a ten s naprostou jistotou zvýšil na 2:0. Ve 42. minutě utekl rychlík Komberec hostujícím obráncům znovu, poslal prudký centr do vápna a pohotový Rossmeisl zvýšil střelou z voleje na 3:0.
Ve druhém poločase zlepšila juiorka hru. V 58. snížila bombou Kopřivy ze šestnáctky na 3:1. Výbornou střelu Vůjtěcha pak Luztbauer vytáhl jen tak tak. V 68. minutě stanovil konečný výsledek zápasu Gajdoš, který ostrou přihrávku z rohového kopu poslal hlavou do sítě bezmocného Lutzbauera a upravil skóre na 3:2. Ke konci měly ještě šance Kopřiva a po něm Zucker, ale vyrovnat se už nepodařilo.
Trenér juniorky Oldřich Abrhám byl s průběhem zápasu spokojen: “Bylo to kvalitní přátelské utkání. Přiznám se, že mě Hazlov naprosto překvapil, má slušný kádr hráčů a hraje výborný ofenzivní fotbal. Ve druhé půli jsme se zvedli a neměli jsme daleko k vyrovnání. Nasazení a přístup našich hráčů mě naprosto uspokojil.“
Domácí Jiří Musil byl v hodnocení velice skromný: „Jsou to jen přípravné zápasy, ve kterých jde více o předvedenou hru než o výsledek. I když je stále co zlepšovat, jsem s průběhem přípravy více než spokojen.“
Sestava FC Jiskra Hazlov: Repčík (45. Lutzbauer) – Lukáč, Karafiát, Syroha, Horváth (35. Draksl, 85. Svědík) – Šiman (18. Rossmeisl,77. Oršel), Beneš, Belovič, Šlesingr – Prokopec, Komberec.
Sestava FK Baník Sokolov B: J. Dvořák – Nápravník, Duben (46. Gajdoš), Vítek, Kopřiva – Kratochvíl (85. Neudert), Provazník, Vůjtěch, Svůra – Správka (68. Šellong), Tuhela (46. Zucker).

23.7.2007 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační fotografie.

Za krádeže byl už souzen, tentokrát ho zlákala kabelka

Přikládáte si pod kotel? Bez návštěvy kominíka a revize můžete mít problém

Karlovy Vary – Energie ukázala svoji sílu. Tým z Benátkek nad Jizerou borci v zeleném deklasovali jasně 8:1.

Místo hlavního architekta je podle opozice trafika

Karlovy Vary - Drahý přepych, nesmyslná megalomanie, vyhozené peníze. Takovými slovy kritizovala většina opozičních zastupitelů záměr města zřídit další příspěvkovou organizaci, a to Kancelář hlavního architekta.

Opilec napadl záchranáře, jednoho poranil

Dalovice - Opilý muž napadl v Dalovicích u Karlových Varů posádku záchranné zdravotnické služby, která přijela k zásahu.

K záchraně Císařských lázní má pomoci sbírka vyhlášená krajem

Karlovy Vary - Kolem půl miliardy korun je podle odhadu zapotřebí na záchranu Císařských lázní v Karlových Varech, které patří mezi nejvyhledávanější cíle návštěvníků města.