Na jaře se daří Kraslicím, Starému Sedlu, Jindřichovicím a Lomnici

Sokolov -  Sokolovsko Druhým jarním kolem pokračoval o víkendu fotbalový okresní přebor mužů.

1.4.2015

Okresní přebor: Lomnice B - Březová CFoto: Zdeněk Plachý

Baník Svatava - BU Nové Sedlo B 2:2 (0:1), PK 3:2. V duelu dvou poražených z prvního jarního kola se body po devadesáti minutách dělily, druhý prémiový za výhru v pokutových kopech potom brali domácí hráči.

Branky: Popovič Pavel, Juhár David Kubelka Milan, Zajačik Miloš. Rozhodčí: Furiš René. ŽK: 1:0. ČK: 0:1. Diváci: 20.

TJ Staré Sedlo - Spartak Chodov B 3:2 (0:2). Chodov po porážce v Jindřichovicích neuspěl ani na hřišti Starého Sedla, i když po prvním poločase vedl 2:0. Po přestávce ale domácí třemi góly otočili skóre ve svůj prospěch. Staré Sedlo tak na jaře ještě neztratilo ani bod.

Branky: Hajdu Jan 2, Makrlík Jan Dučinský Václav 2; ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváci: 80.

Baník Krásno - Slavoj Kynšperk B 2:0 (0:0). Krásno využilo domácího hřiště k zisku tří bodů. Po bezbrankové první půli baníkovci strhli dvěma brankami výhru na svou stranu.

Branky: Šereda Karel, Drška Jakub. Rozhodčí: Magula Luboš. ŽK: 0:2. Diváci: 40.

Baník Bukovany - Sokol Šindelová 2:0 (1:0). Poslední Šindelová nedokázala znovu vstřelit branku, z půdy předposledních Bukovan si tak odvezla zaslouženou porážku

Branky: Žába František, Psota Daniel. Rozhodčí: Procházka Jaroslav. Diváci: 40.

SKF Kraslice - Spartak Horní Slavkov B 2:0 (1:0). Vedoucí Kraslice proti Hornímu Slavkovu nezaváhaly, v prvním poločase si vytvořily zásluhou Otto Salaye jednogólový náskok, který stejný hráč po přestávce pojistil druhou brankou.

Branky: Salay Otto 2. Rozhodčí: Hodač Petr. Diváci: 90.

TJ OSS Lomnice B - Olympie Březová C 4:1 (0:1). Před návštěvou kola se hosté dostali v prvním půli do vedení. Po obrátce stran ale domácí poslali míč do sítě Březové hned čtyřikrát, aniž by inkasovali, a připsali si do tabulky další tři body.

Branky: Pitner Marek 2, Čipera Roland, Veselý Pavel Mikeska Jan. Rozhodčí: Cvrk Miroslav. ŽK: 2:3. ČK: 0:1. Diváci: 100.

SK Dolní Rychnov B - FK Jindřichovice 1:3 (1:2). Rovněž Jindřichovicím se na jaře zatím daří, po výhře nad Chodovem se radovaly ze zisku tří bodů i v Dolním Rychnově.

Branky: Reismüller David Lavrenčík Jaroslav, Rau Petr, Surový Karel. Rozhodčí: Gardoš Jiří. ŽK: 2:1. Diváci: 30.

Autor: Zdeněk Plachý