První branka zápasu padla ve 33. minutě, když si za obranu hostí naběhl Jarda Nerad, který přehodil vyběhnutého Vilda.
Do šaten se šlo ale za vyrovnaného stavu. Ve 42. minutě si povodil domácí stopery Pavel Aubrecht a táhlou střelou vyrovnal.

Druhý poločas začali lépe borci z Rokycan, kteří se díky Kropáčkově přesné hlavičce v 51. minutě dostali do vedení. Odpověď domácích přišla za čtyři minuty, když z brejku přehodil Vilda David Benda.
A v 64. minutě už Buldoci vedli, když hostující obranu vyškolil Benda a s brankářem Vildem si pohrál střelec Marián Geňo.
Čtvrtou branku domácích přidal David Kobylík, když z pětatřiceti metrů přelomoval špatně vyběhnutého Vilda.
Přestřelka pokračovala a v 85. minutě po rohovém kopu snížil Honza Procházka. Bohužel pro hosty času už bylo málo a utkání skončilo výsledkem 4:3.

Milevsko – Cheb 3:1 (0:1).
V neděli se nezadařilo fotbalistům chebské Hvězdy na půdě posledního Milevska. Hosté na náhradním hřišti v Branicích šli sice v prvním poločase do vedení zásluhou Dobeše, jednobrankový náskok však po přestávce neudrželi. Naopak, třikrát inkasovali, a z jihu Čech se tak vrátili s prázdnou.

Sušice – Mar. Lázně 1:2 (1:1). Další tři body naopak získali hráči Mariánských Lázní.