Nepříznivá bilance prolomena, Baník doma pokořil Čáslav

Sokolov - Fotbalisté Baníku Sokolov odehráli poslední podzimní zápas

19.11.2011

II. fotbalová liga: Sokolov si doma poradil s ČáslavíFoto: Zdeněk Plachý

Konečně. Fotbalisté Baníku Sokolov prolomili nepříznivou bilanci s Čáslaví na domácím hřišti a Východočechy porazili 3:1. Zápas se přitom pro Baník nevyvíjel právě ideálně. Ve 25. minutětotiž poslal hosty do vedení Voltr. Ve 41. minutě ale naštěstí srovnal Geňo. A hned po přestávce strhl vedení na domácí stranu Mlika. Výhru Baníku potom pečetil v 78. minutě Dvorník.

"Věděli jsme, že nás čeká nepříjemný soupeř, celýtýden jsme se na Čáslav připravovali. V prvním poločase jsemtam ale vyrobili hrubou chybu. A i když jsme vyrovnali náhodnou brankou, již předtímtam měl stoprocentní šanci Vaněček.Z kluků jsem celýtýden cítil, žeto odhodlánítam je. Hráči celkem splnili taktické věci co jsme si řekli. Jsem rád, že jsmetenhle těžký zápas zvládli a udrželi se na špici druhé ligy," uvedl po duelu spokojenýtrenér Sokolova Radoslav Látal.

FK Baník Sokolov - FC Zenit Čáslav 3:1 (1:1)
Branky: 41. Geňo, 46. Mlika, 78. Dvorník - 25. Voltr
ŽK: 3:4 (14. Vrtělka, 58. Vondráček, 87. Machek - 21. Špidlen, 23. Ducheček, 49. Šisler, 85. Fikejz)
Diváci: 874

Autor: Zdeněk Plachý

19.11.2011

Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, je ve finále prestižní soutěže.

Vrchní sestra ze sokolovské interny by se mohla stát Nej sestřičkou roku 2017

Máme žízeň. A projevilo se to v prodeji

Krásenskými slavnostmi se rozloučí s létem

Krásno – Ať se nám to líbí, nebo ne, léto i prázdniny pomalu spějí ke svému závěru. A řada měst a obcí chystá řádné rozloučení.

Zábava hlupáků aneb vandalové řádí. Škody jsou ve statisících

Karlovarský kraj - Posprejované vagony, zničené lavičky, ulámané části soch nebo poškozené stromy. S nálety vandalů se musí potýkat města v Karlovarském kraji. Ataky se nevyhýbají ani menším obcím. Škody jdou přitom do statisíců.

Závodníci zdolají Chodovskou vlečku, výtěžek poputuje k nemocné Natálce

Chodov – O posledním srpnovém víkendu se bude konat 2. ročník běžeckého závodu Chodovská vlečka.