Hřiště posledního celku soutěže však fotbalistům Sokolova příliš nepřálo. Již v 9. minutě utkání inkasovali branku, když se trefil domácí Racko. V 15. minutě mohlo být sice srovnáno, ale Podrazkého v dobré příležitosti zradilo zakončení.
Dobře hrající domácí tým přes postavení v tabulce dále potvrzoval své kvality a aktivní hra mu také přinesla kýžený úspěch v podobě dalších branek. Ve 32. minutě zvýšil na 2:0 zkušený Petr Kunášek, který o necelé tři minuty později poslal znovu, již potřetí, míč do sítě hostí a stanovil tak překvapivé poločasové skóre.

Ve druhé půli provedla sokolovská lavička několik změn v sestavě, ke změně stavu to však již nevedlo. Na další možný bodový zisk si tak sokolovští příznivci musí počkat do soboty, kdy se v hornickém městě představí rezerva pražské Sparty.

FC Zenit Čáslav – FK Baník Sokolov 3:0 (3:0).
Branky: 9. Racko, 32. a 35. Kunášek.
Rozhodčí: Mikel – Čecháček a Tacina.
Čáslav: Volšík – Haniak, Ptáček, Kazár, Kunášek, Rackol, Šisler, Růžička, Bártl, Prášil, Kopic (75. Kotrba). Trenér: Pavel Malura.
Sokolov: Zacharda – Knakal, Kura (45. Studík), Šmerda, Hanzlík, Podrazký (75. Dittrich), Vaněček, Pilař, Čada, Šilhan (46. Duchnič). Mlika. Trenér: Stanislav Purkart.