Okresní přebor mužů odehrál první podzimní kolo

Sokolov – O víkendu odstartoval prvními zápasy také okresní přebor fotbalistů, letos opět nejnižší fotbalová soutěž mužů sokolovského okresu. O body tentokrát bojuje šestnáct týmů. Diváci v úvodním podzimním kole viděli v osmi zápasech celkem 36 branek.

18.8.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

SK Dolní Rychnov B – Baník Krásno 5:1 (2:1). Domácí si v prvním poločase vytvořili jednobrankový náskok, který po přestávce pojistili dalšími třemi brankami. O pět zásahů v hostující síti se postarali Sedláček (dvakrát), Machačka, Büchner a Kokoška. Branku hostí obstaral Jan Poplštejn. Zápas před padesátkou diváků řídil rozhodčí Eliáš, který nemusel hráče napomínat žlutými kartami.

Sokol Šindelová – Sport klub Oloví 0:2 (0:1). Fotbalistům Šindelové se obranu horalů z Oloví překonat nepodařilo. Naopak dvakrát museli vytahovat míč ze své sítě po gólových trefách Benešovského a Siebera. Utkání před dvaceti diváky řídil rozhodčí Aubrecht, který udělil domácímu týmu dvě žluté karty, hostům jednu.

Olympie Březová B – Sokol Kaceřov 1:3 (0:2). Padesát diváků na stadionu v Březové sledovalo výhru hostujícího Kaceřova, kterou svými brankami zabezpečili Lisý, Kouba a Burda. Za domácí snižoval po přestávce Zeman. Hlavní arbitr utkání Eliáš se obešel bez napomínání žlutými kartami.

SKF Kraslice B – OSS Lomnice B 1:1 (0:1). Hosté se v prvním poločase ujali jednobrankového vedení, domácí béčko po přestávce srovnalo skóre. Podrobnosti k utkání nehlášeny.

Spartak Chodov B – Sokol Chlum 5:1 (1:1). Béčko Spartaku rozhodlo o své výhře ve druhém poločase, ve kterém jeho hráči nasázeli Chlumu další čtyři branky. Jediný gól hostí vstřelil již v první půli Klos. Za domácí výběr se do střelecké listiny zapsali Dolejš (dvakrát), Kůrka, Pojar a Ševc. Utkání před návštěvou kola, 80 diváky, řídil rozhodčí Hányš, který se obešel bez udělování žlutých karet.

Dynamo Krajková – BU Nové Sedlo B 4:1 (3:0). V Krajkové se o výhře domácího týmu rozhodlo prakticky již v prvním poločase, kdy si Dynamo vytvořilo tříbrankový náskok. Střelecky se dařilo Podlahovi, který nastřílel hattrick, jednu branku připojil Galajda. Za hosty korigoval Jakub Němček. Utkání před 30 diváky řídil laik.

Baník Svatava – Spartak H. Slavkov B 5:5 (2:2). Gólové hody a výslednou dělbu bodů ve Svatavě vidělo 70 diváků. Za domácí Baník se dvakrát trefili Strejček a Vavrek, jednu branku připojil Kroha. Za hosty skóroval třikrát Petr Novotný, jednou se trefili Unger a Valta. Zápas řídil rozhodčí Bubanec, který na každé straně udělil po jedné žluté kartě.

FK Jindřichovice – Staré Sedlo 0:1 (0:0). Výhru nováčka přeboru na půdě Jindřichovic zajistil ve druhém poločase Eibisch. Ve tvrdě hraném zápase udělil rozhodčí Eliáš celkem devět žlutých karet, čtyři na domácí, pět na hostující straně. Duel sledovalo 50 diváků.

Autor: Zdeněk Plachý