Karásek v 79. minutě nedal penaltu

Nové Sedlo - Fotbalisté Nového Sedla se rozešli s karlovarskou Lokomotivou nerozhodně

26.3.2011

Krajský přebor: Baník Union Nové Sedlo - Lokomotiva Karlovy VaryFoto: Zdeněk Plachý

Domácí vedli již od 1. minuty , když střelu Kovaříka po centru Michala Müllera usměrnil do prázdné branky Macák. Tento stav vydržel až do 72. minuty kdy po rohovém kopu srovnal na 1:1 hlavou hostující Matocha. V 79. minutě potom mohl vrátit vedení na domácí stranu Karásek z nařízeného pokutového kopu za faul na Gvizda. Brankář Ciprys, ale vystihl stranu a střelu vyrazil.

Baník Union Nové Sedlo - Loko Karlovy Vary 1:1 (1:0).

Autor: Zdeněk Plachý

26.3.2011

Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, je ve finále prestižní soutěže.

Vrchní sestra ze sokolovské interny by se mohla stát Nej sestřičkou roku 2017

Máme žízeň. A projevilo se to v prodeji

Krásenskými slavnostmi se rozloučí s létem

Krásno – Ať se nám to líbí, nebo ne, léto i prázdniny pomalu spějí ke svému závěru. A řada měst a obcí chystá řádné rozloučení.

Zábava hlupáků aneb vandalové řádí. Škody jsou ve statisících

Karlovarský kraj - Posprejované vagony, zničené lavičky, ulámané části soch nebo poškozené stromy. S nálety vandalů se musí potýkat města v Karlovarském kraji. Ataky se nevyhýbají ani menším obcím. Škody jdou přitom do statisíců.

Závodníci zdolají Chodovskou vlečku, výtěžek poputuje k nemocné Natálce

Chodov – O posledním srpnovém víkendu se bude konat 2. ročník běžeckého závodu Chodovská vlečka.