Baník fásnul v Jablonci devítku

Jablonec nad Nisou – Devítibrankový příděl si přivezli druholigoví hokejisté sokolovského Baníku z ledu jabloneckých Vlků. Ani ve svém čtvrtém utkání venku tak Sokolov nebodoval.

19.10.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

Baníkovcům nevyšel vstup do utkání, když po 51 vteřinách hry poprvé inkasovali z hole Kapičky. Druhou branku si domácí schovali až do poslední minuty první části, když v čase 19:13 skóroval Peřina. Po dalších pouhých šestnácti vteřinách hry se hostům podařilo alespoň snížit Dobřemyslem, po asistenci Sopra.

Rozhodující moment zápasu přišel mezi 28. a 35. minutou druhé části hry, kdy domácí zasadili hostům rovnou čtyři gólové údery, postupně se do sokolovské klece trefili Tondr, Lemfeld, Kapička a Peřina. Baníkovcům se sice podařilo hned ve 36. minutě snížit Topinkou, ale ve 38. minutě zvýšil již na 7:2 domácí Rudiš.

Ani třetí část nezačala pro hosty dobře, když se znovu již po minutě hry trefil Kapička. Sokolovští hokejisté sice opět rychle odpověděli Marečkem, již po necelé půlminutě hry, ale to bylo z jejich strany vše. V 57. minutě pečetil vysokou domácí výhru Měrtl.

HC Vlci Jablonec – HC Baník Sokolov 9:3 (2:1, 5:1, 2:1).
Branky: 1. Kapička (Kadeřábek), 20. Peřina (Zeman), 28. Tondr (Kapička), 28. Lemfeld, 33. Kapička (Beránek), 35. Peřina (Tondr, Kapička), 38. Rudiš (Lemfeld), 42. Kapička (Tondr, Petrmichl), 57. Měrtl (Stehno) – 20. Dobřemysl (Sopr), 36. Topinka (Bauer), 42. Mareček (Toms).

Autor: Zdeněk Plachý

19.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

Rada kraje podá trestní oznámení kvůli diplomu

Zlodějka se dala na útěk

Dechovky roztančily Březovou

Březová – V Březové na Sokolovsku proběhl o víkendu Festival dechových hudeb. Zahájen byl stylově slavnostním pochodem s názvem Festival 77. Pozvání přijalo několik hudebních těles a festival okořenily svými vystoupeními i mažoretky. Akce sklízí velký ohlas mezi veřejností, a proto se z ní město rozhodlo obnovit tradici, která zde před lety byla.

Vařit můžete i pod širým nebem

Nemusíte vařit jen v domě. Můžete si pořídit kuchyň, která bude stát pod oblohou, nebo alespoň pod krytým přístřeškem na zahradě. A není to ani tak složité.

Stavba parkoviště u plovárny měla skluz

Sokolov – Na samotném městském koupališti v Sokolově návštěvníky nic neomezuje. Kde však ihned po zahájení koupací sezony omezení pocítili, bylo parkoviště před plovárnou. Může za to prodloužení prací, které způsobily podle vedení města termíny energetické společnosti ČEZ. Dělníci doháněli časový skluz v ranních hodinách, což se však nelíbilo občanům bydlícím v těsné blízkosti.