Přitom v prvním poločase byl Sokolov lepším týmem, vypracoval si hned několik brankových příležitostí. Kosak ani Glaser však tváří v tvář gólmanu Porcalovi neuspěli, Dvořák pro změnu trefil spojnici tyčí varnsdorfské branky.

Po přestávce se role obrátily. Severočeši po řádné domluvě svého kouče zapnuli a na rozdíl od Baníku dokázali své šance přetavit v branky. V 58. minutě strhl vedení na stranu Varnsdorfu Neuberg, v 68. minutě zvýšil z pokutového kopu na 2:0 Durdević.

Pardubice - Karlovy Vary 1:2
Naděje Energie žije, Dukla už je jednou nohou v extralize

Hosté ale nesložili zbraně a dokázali ještě zápas zremizovat. Nejprve v 74. minutě snížil, rovněž z penalty, kapitán Glaser, o deset minut později potom srovnal stav Čihák.

V tabulce se však Sokolovu nebezpečně přiblížily Vítkovice, které si doma poradily s Třincem.

FK Varnsdorf – FK Baník Sokolov 2:2 (0:0)

Branky: 58. Neuberg, 68. Durdević (PK) – 74. Glaser (PK), 84. Čihák. ŽK: 4:2. Diváci: 435.

Sokolov: Belaň – Vondráček, Machek, Glaser, Kosak (60. Zorvan) – Čermák, Valenta (87. Krajačić), Jakub Dvořák II. (69. Čihák), Medvěděv – Ševčík, Provod.