Bonusový bod po remíze 2:2 nakonec urval domácí Spartak, když vyhrál po penaltách 5:3.

První poločas patřil domácím. Alespoň co se výsledku týče. Ve 25. minutě poslal Spartak do vedení Lukáš Kočí. Těsně před poločasem a po vyloučení nejdeckého špílmachra Tomáše Pilaře mohl přidat druhou branku domácích Lukáš Kočí, když orazítkoval tyč. „Nevím, co se s našimi hráči ve druhé půli stalo, ale přestali běhat. Chyběl pohyb a toho dokázal Nejdek využít a dal dvě branky," ohlížel se za zápasem domácí kouč Jankovský.

Chodovský kapitán nakonec přidal i druhý gól. To už ale běžela 90. minuta a Spartak zachraňoval remízu. „Jsem velmi zklamán z výkonu většiny týmu," dodal Jankovský po utkání s Nejdkem.

Jak už bylo napsáno, tak utkání nedohráli dva hráči. Nejdecký Pilař po první žluté dostal druhou za úmyslnou hru rukou ve vápně soupeře.

Domácí Rau zajel šlapákem do soupeře a opět se jednalo o kontakt v pokutovém území protivníka.