Sj. Český Krumlov – Viktoria Mar. Lázně 6:0 (3:0).
Další debakl utržili fotbalisté Viktorie Mariánské Lázně. Tentokrát v historickém Českém Krumlově inkasovali šest gólů, a jejich situace už je víc jak kritická. „Co na to říct? Já už se ani nijak nerozčiluji. Soupeř byl na všech postech jasně lepší, vytvořil si ještě řadu dalších gólových příležitostí, které skončily na brankové konstrukci, nebo je vychytal náš gólman, anebo je řešili nepřesně. Nedá se nic dělat. Samotná divize ukazuje, že na tuhle soutěž momentálně nemáme. Je třeba ji dohrát se ctí," řekl Michal Drahorád, kouč Mariánských Lázní.
Branky: 20., 35., 57. Rosůlek, 25. V. Beránek (pk), 55. P. Svoboda, 63. Wagner. Rozhodčí: Aubrecht – Petřík, Vrchota. ŽK: 1:2. Diváci: 135.
Mar. Lázně: Šmejkal – Švejda, Novák, Jakubík, Daneziev (87. Ilko) – F. Drahorád, Kafka, M. Drahorád, Cinkanič, Kotous – Kabelák. Trenér: Michal Drahorád.

1. FC Karlovy Vary – FK Hvězda Cheb 3:0 (3:0).
Roli favorita potvrdili domácí hráči již v 8. minutě, když se po rohovém kopu dostal k zakončení Marián Geňo a poslal Buldoky do vedení.
V 15. minutě už to bylo o dvě branky. Šalicha v pokutovém území zahrál rukou, dostal žlutou kartu, a ještě se kopala penalta. Tu bez větších problémů proměnil Geňo. Po druhé brance ale Buldoci polevili a dali prostor hostujícímu celku. Hráči Hvězdy se nejednou dostali do nebezpečného zakončení, ale buď byl na místě brankář Strnad, anebo míč nemířil do branky. Přišel tak trest. Brankář Martinec ve 38. minutě špatně vykopl, balon se dostal k volnému Geňovi a ten přidal třetí gól. Druhý poločas byl vyrovnaný. Vážnější situace nenastala ani před jednou brankou, a tak utkání skončilo výsledkem 3:0. „Máme hodně úzký kádr a na některých našich hráčích je znát, že se nám nedaří střelecky. Jsou v zakončení nervózní a pak to dopadá, tak jak to dopadá," povzdechl si kouč Hvězdy Jiří Vaňura. „Ve druhém poločase jsme měli útočné akce řešit lépe. Mohli jsme vyhrát daleko větším výsledkem, ale s body jsme spokojení," přidal se karlovarský trenér Karel Tichota.
Branky: 8., 15. a 38 Geňo (druhá z pk). Rozhodčí: Hádek – Machýček, Hányš, DA Adamec. ŽK: 2:2. Diváci: 125.
K. Vary: Strnad – Oslovič, Pěkný, Tvrzník, Nerad, Joza (46. Veselovský), Plachý, Psohlavec (79. Maňák), Geňo, Staněk, Lhoták (87. Dušek). Trenér: Tichota.
Hv. Cheb: T. Martinec – Šalicha, A. Rolník, Dobeš, T. Rolník, Lacina (87. Vaněk), Šneberger (86. Cuper), Hudeček, Čížek, Fidler, D. Martinec. Trenér: Vaňura.