Pokračoval Kynšperský pohár

SOKOLOV - Dalšími zápasy pokračovala soutěž neregistrovaných hokejistů.

7.10.2008

Kynšperský pohárFoto: Zdeněk Plachý

L. Údolí B - Kynšperk 7:6 (2:2, 3:3, 2:1). Branky: Churaň M. 2, Gajič, Holman, Sýs R., Skreňo, Švejda - Gasparik 3, Bárta, Mrva, Řezníček. Nejlepšími hráči utkání byli: Švejda, Šofrle P. Vlasatý, Gasparik.
Začátek utkání vypadal na jednoznačné vítězství domácích, kteří ve 3. minutě vedli 1:0 z hole Holmana a v 6. minutě 2:0 po střele M. Churaně. Ve 12. minutě se hosté ubránili více než minutové přesilovce. V 17. snížil na 2:1 Mrva a minutu na to vyrovnal Gasparik.
Ve 3. min. 2. třetiny dokonce Bárta z Kynšperka vstřelil vedoucí branku. Kynšperk hrál v 6. min. v oslabení a v něm se podařilo Řezníčkovi vstřelit 4. branku. Šofrle ve 14.min. snížil na 3:4, ale vzápětí Kynšperk opět zvýšil Gasparikem na 3:5. Osudnou byl konec 2. třetiny pro Kynšperk, kdy Škreňo a vzápětí R. Sýs vyrovnali. Ve 3. třetině otočili domácí M. Churaněm a Gajičem na 7:5 a závěrečný gól Gasparika jen upravil konečné skóré na 7:6 pro L. Údolí.
Sestavy: L. Údolí B: Moravec – Cába, Dofek, Dofek, Gajič, Holman, Churaň J., Churaň M., Krajčovič, Kuthan, Němec, Sýs, Sýs, Škreňo. Kynšperk: Pekař – Bárta, Borecký, Císler, Gasparik, Kalous, Kardoš, Kronika, Majerníček, Mrva, Ondráček, Řezníček, Vlasatý.
V sobotním utkání se hrál vyrovnaný hokej. Démoni se rozešli s Frenzelitem smírně 4:4 (1:0, 1:0, 2:4). Branky: Sklenář 3, Polák – Kejšar, Krautzberger, Šetele, Šlechta. Nejlepšími hráči utkání byli: Šůs, Sklenář – Špiler, Šlechta.
Sestava Frenzelitu: Beer - Špiler, Zuber, Šetele, Baborovský, Konopásek, Šesták, Šlechta, Vyskočil, Liebl st., Krautzberger, Kejšar.

Tabulka střelců (není započteno 7 střelců Nebanic):
7 – Sýs R. (L. Údolí B), 6 -– Bobčík (L. Údolí A), 4 – Šaufl (Frenzelit), 3 – Sklenář (Demoni), Gasparik (Kynšperk), Krajčovič P. (L. Údolí A), Šebestýn (L. Údolí A), Novotný (Nebanice). (jč)

7.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Zámek Kynžvart

Zámek zacílil na nejmenší

Řidič od nehody ujel, policie hledá svědky kolize v Sokolově.

Řidič od nehody ujel, policie hledá svědky kolize v Sokolově

Trojici lidí vulgárně nadával, s pistolí v ruce křičel, že je zabije

Sokolov – Zabitím vyhrožoval v Sokolově dvaatřicetiletý muž trojici lidí. Navíc ještě na ně vytáhl a namířil zbraň.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Pusťte si televizi. Rodí tam Plzeňanky

Unikátní pohled do nejintimnějších okamžiků každé ženy, který se natáčel v plzeňské fakultní nemocnici, právě startuje.