Baník přivezl z Kobry dva body

Praha - Dva body si dovezli z úvodního duelu sezony druholigoví hokejisté Baníku Sokolov. Na ledě Kobry Praha hornický celek vydoloval výhru v prodloužení.

15.9.2017

Hokejisté Baníku Sokolov vydolovali na ledě Kobry Praha výhru v prodloužení.Foto: Tomáš Bouda

„Za dva body ze hřiště týmu, který v loňské sezoně vyhrál základní část, jsme rádi, vážíme si jich,“ řekl po utkání kouč Baníku Michal Jäger.

Jak se shodli trenéři obou mužstev, na Kobře se hrál parádní hokej nahoru dolů, rychlý a bojovný. Blíže k výhře ale byli hosté, kteří v první třetině vedli už 3:0, ve druhé 5:3. O jednobrankové vedení baníkovci nakonec přišli půl minuty před koncem při přesilové hře domácích, která byla ještě vylepšena o šestého hráče, jenž nahradil gólmana Kobry.

„Špatně jsme tam vystřídali, domácí potom v početní výhodě vyrovnali, to nás samozřejmě mrzí,“ přiznal sokolovský trenér. Nicméně jeho tým v prodloužení urval druhý bod. „Sehráli jsme to zkušeně, Osmík se Zadražilem tam výborně využili situaci dva na jednoho,“ pokyvoval spokojeně Michal Jäger.

Ten nasadil do zápasu čtyři kompletní pětky. V sobotním domácím utkání s dalším silným soupeřem Vrchlabím bude chtít také zužitkovat poznatky z Kobry. „Musíme do toho dát více rozumu, na Kobře jsme začali zbytečně lítat a propadali jsme za kotouč, čehož domácí využívali. Musíme se z toho poučit a nehrát tak bezhlavě,“ upozorňuje.

Autor: Zdeněk Plachý

15.9.2017 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační fotografie.

Za krádeže byl už souzen, tentokrát ho zlákala kabelka

Přikládáte si pod kotel? Bez návštěvy kominíka a revize můžete mít problém

Karlovy Vary – Energie ukázala svoji sílu. Tým z Benátkek nad Jizerou borci v zeleném deklasovali jasně 8:1.

Místo hlavního architekta je podle opozice trafika

Karlovy Vary - Drahý přepych, nesmyslná megalomanie, vyhozené peníze. Takovými slovy kritizovala většina opozičních zastupitelů záměr města zřídit další příspěvkovou organizaci, a to Kancelář hlavního architekta.

Opilec napadl záchranáře, jednoho poranil

Dalovice - Opilý muž napadl v Dalovicích u Karlových Varů posádku záchranné zdravotnické služby, která přijela k zásahu.

K záchraně Císařských lázní má pomoci sbírka vyhlášená krajem

Karlovy Vary - Kolem půl miliardy korun je podle odhadu zapotřebí na záchranu Císařských lázní v Karlových Varech, které patří mezi nejvyhledávanější cíle návštěvníků města.