Vřesová s Mattonkou remizovala

SOKOLOV - Tradiční derby mezi hokejisty Vřesové a Mattoni skončilo nerozhodně. Blíže k výhře měli domácí, ale vyrovnávací branku inkasovali v závěrečnépower-play hostů.

23.1.2008 1

Brankář Csipka musel řešit několik ošemetných situací.Foto: J. Radoš

Po čtrnáctidenní zápasové pauze se na zimním stadionu v Sokolově odehrálo očekávané derby krajské ligy mužů v ledním hokeji mezi Vřesovou a Mattonkou.
A právě ona pauza jako by napověděla, že to nebude zápas vyznačující se pohybem a aktivní hrou obou mužstev. Úvod utkání patřil hostům z Ostrova, kteří využili nabízené gólové příležitosti a tak první třetina skončila 1:3 z pohledu domácích.
Druhá třetina byla vyrovnaná jak na góly, tak i na nabízené šance a tak i výsledek třetiny odpovídá 1:1. Do třetí třetiny vstoupili domácí jako vyměnění, ovládli hru a podařil se jim obrat v utkání až na stav 5:4, který trval až do poslední minuty zápasu. Hosté si vzali oddechový čas a samozřejmě zkusili power play, která jim deset sekund před koncem utkání vyšla a srovnali na konečných 5:5.
HC PK Vřesová – HC Mattoni Ostrov 5:5 (1:3, 1:1, 3:1). Sestava domácích: Csipka – Šafář, Galeja, Szabo, T. Rozsypal – T. Anderle, Koněvalík, Beran, J. Novák, T. Borolič, Bodák, Šnicer, Pašek, Pazour. Branky domácích: Šafář, Galeja, Koněvalík, Bodák, Beran. Asistence: Anderle 2, T. Borolič.

Autor: Roman Macek

23.1.2008 VSTUP DO DISKUSE 1

Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, je ve finále prestižní soutěže.

Vrchní sestra ze sokolovské interny by se mohla stát Nej sestřičkou roku 2017

Máme žízeň. A projevilo se to v prodeji

Krásenskými slavnostmi se rozloučí s létem

Krásno – Ať se nám to líbí, nebo ne, léto i prázdniny pomalu spějí ke svému závěru. A řada měst a obcí chystá řádné rozloučení.

Zábava hlupáků aneb vandalové řádí. Škody jsou ve statisících

Karlovarský kraj - Posprejované vagony, zničené lavičky, ulámané části soch nebo poškozené stromy. S nálety vandalů se musí potýkat města v Karlovarském kraji. Ataky se nevyhýbají ani menším obcím. Škody jdou přitom do statisíců.

Závodníci zdolají Chodovskou vlečku, výtěžek poputuje k nemocné Natálce

Chodov – O posledním srpnovém víkendu se bude konat 2. ročník běžeckého závodu Chodovská vlečka.