Druholigoví hosté vstoupili do zápasu velmi dobře. „V první třetině jsme sehráli velice vyrovnaný duel,“ poukázal kouč Baníku Karel Mlejnek. Přesto jeho svěřenci odcházeli do kabin s jednogólovým mankem, když se trefil již ve 3. minutě domácí Eret.

Ve druhé dvacetiminutovce Sokolov otočil skóre. „Byli jsme tam malinko lepším týmem,“ poznamenal trenér hostí. Ve 24. minutě srovnal stav Rohan. Krátce před sirénou strhl vedení na stranu Baníku Čejka, poté co „horníci“ ustáli pětiminutové oslabení při vyloučení Trapla. „Paradoxně nás tahle situace nakopla, mužstvo se semklo, odvedli jsme velmi dobrou práci,“ pochvaloval si Mlejnek. Zřejmě klíčový moment zápasu.

Na začátku třetí třetiny potrestal domácí chybu Zadražil a po něm upravil již na 1:4 Stříbrný.

Litoměřice rychle kontrovaly využitou přesilovou hrou. „Domácí snížili, měli drtivý tlak,“ přiznal lodivod hornického celku. Znovu se ale již skóre neměnilo. „Výhru jsme uhájili,“ mohl být po utkání spokojen Karel Mlejnek.

Další přípravný duel čeká Sokolov v úterý v Mostě.