Štefka úřadoval, Kynšperk vede 1:0

Sokolov – Play–off Kynšperského poháru, soutěže neregistrovaných hokejistů, bylo zahájeno. Kynšperk získal první semifinálové vítězství nad Frenzelitem.

2.2.2011

Kynšperský pohár: HC Kynšperk (v černo - zelené kombinaci) - HC Libavské Údolí BFoto: Zdeněk Plachý

Rozhodující se ukázala již první třetina, kterou Kynšperští vyhráli 3:0 po čistém hattricku Štefky, který po delší odmlce z důvodu zranění naskočil na led. Frenzelitu se podařilo sice snížit před koncem druhé části Lieblem starším, ale do konce druhé třetiny ještě pojistil vedení Kynšperku Ondráček. V poslední dvacetiminutovce potom upravil Jäger na konečných 5:1.

Kynšperk – Frenzelit 5:1 (3:0, 2:1, 0:0).

Branky: Štefka 3, Jäger, Ondráček M. – Liebl st.. Nejlepší hráči utkání: Loskot, Štefka – Špiler, Navrátil. Vyloučení: 2:2. Rozhodčí: Čámský.

Frenzelit: Křivka – Baborovský J., Diosegi, Höfler, Jirota, Liebl F., Liebl F., Navrátil, Paleček, Poutník, Šaufl, Šetele, Šlechta, Špiler, Zuber.
Kynšperk: Hámor – Gregor, Jäger, Krautwurm, Kronika, Loskot, Mrva P., Ondráček M., Řezníček, Štefka, Vlasatý.
Další zápasy: Pátek, 21.30 hodin, zimní stadion Sokolov: L. Údolí A – L. Údolí B (1. zápas semifinále B). Sobota, 21.30 hodin, zimní stadion Sokolov: Frenzelit – Kynšperk (2. zápas semifinále A).

Autor: Zdeněk Plachý