Dorostenci nezvládli první třetinu

Veselí nad Lužnicí – 5:0. Takový byl stav zápasu staršího dorostu ve Veselí nad Lužnicí po první třetině.

2.3.2010 2

Ilustrační foto.Foto: Jan Ježdík

„Utkání bylo ovlivněno cestou, kdy jsme strávili čtyři a půl hodiny v autobuse,“ uvedl k zápasu trenér Petr Neč.
Od druhé třetiny po několika změnách ve složení pětek byli již baníkovci domácímu týmu vyrovnaným soupeřem.

Třetí část sokolovští hráči dokonce vyhráli. Po střelách Holuba, Macha, Boudy a Grundlera snížili až na konečných 7:4. „Kdyby se hrála čtvrtá třetina, tak bychom ten zápas možná i vyhráli,“ pokračoval Neč, jehož slova sportovně potvrdil i trenér domácího týmu.

Reparát mohou starší dorostenci složit o tomto víkendu, kdy je čekají domácí zápasy. V pátek budou hostit na zimním stadionu v Mariánských Lázních celek Klatov (19.00 hodin), v neděli na ledě karlovarské arény Lokomotivu Veselí nad Lužnicí (17.00 hodin).

Autor: Zdeněk Plachý