VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: CHODOV

Osud školní budovy je zatím nejistý

Chodov - Co s ní? Téměř nerudovskou otázku řeší město Chodov. Řeč je o budově prvního stupně Základní školy J.A.Komenského. V příštím školním roce ji žáci i učitelé totiž opustí a přestěhují se do nově vybudované přístavby ve Smetanově ulici. Nová městská pracovní skupina tak začala hledat řešení, jak s prázdnou budovou naložit. Své návrhy by chtěla prezentovat ještě v tomto roce.

Obyvatelé Chodova si své historie váží. Za měsíc přispěli přes sto tisíc

Chodov - Sbírka na doplnění dalších dvou zvonů do zvonice kostela svatého Vavřince je velmi úspěšná. Za jeden měsíc od jejího vyhlášení se podařilo shromáždit zhruba 115 tisíc korun.

AKTUALIZOVÁNO

Vážná nehoda u Starého Sedla, srazila se tam dvě auta a traktor

Staré Sedlo – Vážná dopravní nehoda se ve čtvrtek ráno stala na silnici mezi Starým Sedlem a Sokolovem, zhruba 300 metrů za kruhovým objezdem. Srazila se tam dvě osobní auta a traktor. Hasiči museli na místě vyprostit z havarovaných aut několik osob. Sedlem a Sokolovem, zhruba 300 metrů za kruhovým objezdem.

Chodov zvelebil další část svého hřbitova, přibudou hrobová místa

Chodov – Místo posledního odpočinku v Chodově se dočkalo úprav. Radnice na městském hřbitově nechala během léta vybudovat nové epitafní a urnové hroby. K dispozici tak budou desítky míst.

V ulicích Chodova padl výstřel

Chodov – Střelba v ulicích Chodova vystrašila obyvatele města.

Místo sexu v parku utržil muž pár ran. A přišel o peněženku

Chodov - Místo sexu šrámy na těle a ukradená peněženka. Tak dopadl sexuální výlet devětačtyřicetiletého muže, který si sexuální služby domluvil v Chodově s třicetiletou ženou. To ještě netušil, že na něj ´šije boudu´ se svým o deset let starším přítelem.

Neřidič se ve Vintířově prozradil vjetím do zákazu vjezdu

Sokolovsko – Na pořádné problémy si zadělal dvacetiletý řidič, kterého policisté přistihli za volantem přes zákaz řízení. Navíc nechal děti v jedoucím autě bez autosedaček. Policisté muže zastavili, protože ve Vintířově porušil zákaz vjezdu na tamní silnici.

Chodovská vlečka, nový běžecký závod v kraji

Chodov - Nový běžecký závod v Karlovarském kraji chystají na sobotu 27. srpna v podvečer atleti ŠAKu Chodov. Závody v areálu přírodního koupaliště Bílá voda nad městem začínají v 17.00 hodin během předškoláků na 100 m. Následují běhy mladšího a staršího žactva na 1,6 km a 3,2 km. Hlavní závod na 10 km pak odstartuje v 18.00 hodin.

Chodov revitalizuje lesopark za 50 milionů

Chodov – Nové cesty, zeleň, fitness prvky, altánek a řada dalších novinek by mohly v blízké budoucnosti přivítat návštěvníky dnes poměrně zpustlého lesoparku v Lesní ulici. Město totiž plánuje vrátit lokalitě její bývalou atraktivitu s tím, aby se místo opět stalo cílem vycházek obyvatel.

Opilému muži sebraly ženy v herně tašku

Chodov – Opilosti pětačtyřicetiletého muže využila v herně v Chodově dvojice žen ve věku 19 a 30 let. Když tam muž usnul, sebraly mu tašku s mobilním telefonem a dalšími osobními věcmi.

Z pracovníka se vyklubal zloděj, sebral i sud s pivem

Chodov – Škodu za 13 tisíc korun za sebou nechal šestadvacetiletý muž, který v Chodově prováděl různé pomocné práce v tamním baru.

Uzavírka frekventované silnice u Chodova potrvá kvůli opravě starého mostu déle

Vintířov – Uzavírka silnice mezi Lomnicí a Vintířovem kvůli opravám tamního mostu potrvá o týdny déle. Stavbaři totiž při jeho rekonstrukci narazili na nečekané komplikace. Most potřebuje přebudovat piloty u starých pilířů. Úplná uzavírka silnice spojující Sokolov s Chodovem tak potrvá až do konce října.

Jména dárců odlijí při výrobě do pláště obou zvonů

Chodov - Veřejnou sbírku na doplnění zvonice kostela svatého Vavřince o další dva zvony zahájil starosta Chodova Patrik Pizinger. Jména dárců mohou být odlita do pláště zvonů.

Záhadná štola Bílá paní má nový portál

Chodov – Štola Bílá paní v Chodově na Sokolovsku se dočkala dalšího zvelebení. Postarali se o to nadšenci z tamního hornického spolku Solles, kteří obnovili její portál a postarali se rovněž o úpravy okolí unikátního historického důlního díla.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies