VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: CHODOV

Na cestující bude čekat hned osm nových bezbariérových autobusů

Chodov, Karlovy Vary – Na pohodlnější, ekologičtější a modernější dopravu se mohou těšit cestující na autobusové trase, která spojuje Chodov a Karlovy Vary. Přibude tam osm nových autobusů na plyn.

Pěstí rozbil muž sklo autobusu, škoda je 76 tisíc korun

Sokolov – Dvaadvacetiletý muž, který v Sokolově rozbil sklo autobusu, si pořádně ´vydělal´. Rána pěstí ho vyjde na 76 tisíc korun. Navíc mu hrozí až roční pobyt za mřížemi za poškození cizí věci.

Lidé budou moci nahlédnout do štoly opředené mnoha pověstmi

Chodov - Kopec, jehož provází legendy. Vrch plný pokladů. Oblíbené výletní místo. Řeč je o vrchu Föllerbergu. Hornický spolek Solles, společně s městem Chodov se zasloužily o zpřístupnění historického místa u vstupního portálu průzkumné štoly, k níž se váže pověst o Bílé paní z vrchu Föllerbergu.

Přišel o dvanáct bodů, i tak řídil

Chodov – Až dvouletý pobyt ve vězení hrozí jednašedesátiletému řidiči z Chodova, kterého policie přistihla za volantem i přesto, že byl takzvaně vybodovaný.

Kameny zmizelých připomenou v Chodově tragické osudy Židů

Chodov – Pět nových takzvaných Kamenů zmizelých přibude v srpnu v Chodově. Ty po celé Evropě připomínají tragické osudy Židů za 2. světové války.

Počkal až přítelkyně usne, u tchyně pak sebral muž dvacet tisíc

Chodov – Matku své přítelkyně okradl v Chodově třiačtyřicetiletý muž. Ve večerních hodinách si počkal, až jeho přítelkyně usne.

Řemeslníci vdechují život chodovskému zvonu Jan Vilém

Chodov - Nejstarší chodovská památka je restaurována. Včera se na ni vrhli moravští řemeslníci, kteří se ji snaží opět přivést k životu. Řeč je o zvonu Jan Vilém, který je dokonce o 75 let starší než kostel, ve kterém bude opět znít.

Chodov dostaví školu za 28 milionů korun

Chodov – Během letních prázdnin se město Chodov pouští do budování přístavby Základní školy J. A. Komenského ve Smetanově ulici. Jak uvedl mluvčí Chodova Martin Polák, souběžně budou ve stávající budově zrekonstruovány šatny a také sociální zařízení. Jde přitom o letošní nejvýznamnější investici města za více než 28 milionů korun.

Dvě dekády na vozíčku mu nebrání v tom, aby si užíval

Chodov - Zranění, které Ludvíku Jankovi změnilo celý život, ho nikdy nepřipravilo o entuziasmus. Téměř dvě dekády už sedí na vozíčku, a přesto si na prahu padesátky užívá život plnými hrstmi. Hraje hokej, jezdí na country festivaly a milované vandry. Neztrácí optimismus ani chuť do dalších dobrodružství. Ludvík je muž, který porazil své zranění a nepoddal se sebelítosti.

V herně přišel muž o peněženku

Chodov – Nepozornosti devětadvacetiletého muže využila v herně v Chodově o šest let starší zlodějka. Té nyní hrozí až dva roky vězení.

Na vlastní kůži zjistili, jaké je být slepý

Chodov – Vzali slepeckou hůl do ruky a na oči slepecké brýle. Už za pár vteřin byli dezorientovaní. Takové zkušenosti si včera odnesli návštěvníci Dne pro sociální služby, který se uskutečnil v Chodově na Sokolovsku.

Do Chodova na maraton akcí a také letní kino

Chodov – Celodenní maraton akcí čeká dnes obyvatele Chodova. Vše se odehraje ve Staroměstské ulici a jejím blízkém okolí.

Na pláži na Bílé vodě v Chodově se objeví pirátská loď

Chodov – Herní prvek v podobě pirátské lodě se ještě v průběhu letošní sezony objeví na pláži Bílé vody. Nahradí tak dosluhující strážní koš (na snímku), který dětem sloužil v posledních letech.

Z pokácených stromů jsou lavičky a lehátka se sluncem

Chodov – Mohutné stromy, které letos musely ustoupit chystané přístavbě Základní školy J. A. Komenského v Chodově, našly smysluplné využití. Město totiž nechalo jejich kmeny zpracovat na okrasné a praktické prvky, které poslouží na několika místech ve městě.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies