Killinger dvakrát první!

2.5.2007

Foto Deník/archivFoto:

Sokolov/Cyklisté sokolovské stáje Cyklo Team Killi měli o prodlouženém víkendu docela napilno.
V sobotu .se jela Chodovská časovka na sedmnáct km, kde se J. Blažek z Cyklo Team Killi v kategorii Masters B umístil na čtvrté příčce za 26:58 minut.
V neděli se jel v Českém Dubu u Liberce první závod Extraligy Masters. Na start časovky jednotlivců se postavilo na 169 cyklistů. Na dvacetikilometrové trati za silného větru se Ludvík Killinger ml. umístil v M 30 na třetím místě za 24:52 a Killinger st. v M 50 zvítězil časem 24:19.
Ve sváteční úterý pak pokračovala Extraliga dalším závodem v Praze Memorialem Evžena Cihláře. Na start kritéria v centru města se postavila necelá stovka závodníků. V kategorii M 50 vyhrál Killinger st. a v M 30 se Killinger ml. umístil na sedmnácté příčce.
Další závod Extraligy čeká závodníky Cyklo Teamu Killi o tomto víkendu ve Znojmě.

2.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

Loketské děti uspěly se dvěma projekty: Mazlíčci a Křehce a něžně.
15

Velmi úspěšný je ZUŠ band Horní Slavkov, který bude reprezentovat ZUŠ v celostátním kole.

Tanec, hudba, hrané prohlídky, zuška nezahálí

Žena stáhla souhlas ke stíhání, muž jí ale dál vyhrožoval

Sokolov – Až osm let vězení hrozí sedmadvacetiletému muži za vydírání a nebezpečné vyhrožování.

Vodní záchranná služba pořádá MČR mládeže

Sokolov - Jsou to ještě děti a už umějí zachránit život. Vodní záchranná služba ČČK Sokolov zve širokou veřejnost na plavecké záchranářské závody mládeže.