Severočeši bez ztráty setu zvítězili v Ostravě. Karlovarsko dvakrát v zápase vedlo, a nebýt ztracené koncovky druhého setu v předlouhé přetahované v poměru 29:31, odvezli si hosté tři body. Domácí tým pak ale vyrovnal i podruhé a tie-break ovládl. „Byl to diametrálně rozdílný výkon, než jakým jsme se prezentovali při utkáních venku," srovnal domácí trenér Jiří Vojík výkon s posledními dvěma zápasy na palubovkách soupeřů, v nichž Odolena Voda v Příbrami a v Benátkách neuhrála ani set. Jeho protějšek Petr Brom mohl jenom souhlasit. „Zejména servis Odolky se nám nepodařilo zpracovat tak, abychom mohli účinně útočit," posteskl si kouč Karlovarska.

Uniqa extraliga volejbalistů – 10. kolo
Ostrava – Liberec 0:3 (-20, -23, -24). Nejvíce bodů: Čechmánek, Riecks a Široký po 10 – Patucha 22, Kriško 12, Leikep 8.

Zlín – Ústí n/Lab. 3:1 (22, 7, -21, 13). Nejvíce bodů: Kolář 21, Uchytil 14, Vašíček 13, Kotas 10 – Kraus a M. Vodvárka po 12, Mach a Šulava po 11.

Benátky n/Jiz. – Havířov 3:0 (18, 15, 18). Nejvíce bodů: Nesvačil 16, Motys 13, Starý 10 – Šoltys 13, Klosterman 8, David 5.

Odolena Voda – Karlovarsko 3:2 (-17, 29, -18, 19, 9). Nejvíce bodů: Hýský a Vachoušek po 19, Sedlář 16 – Mihajlovič 20, Sukuba 14, Rojas 12.