VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Moje Sokolovsko

dnes 11:33

Poprvé veřejně na náměstích a v ulicích. Malí umělci se představí na ZUŠ Open

Sokolov – Zapojit v jeden den do spolupráce co nejvíce základních uměleckých škol a podpořit jejich vzájemnou spolupráci.

dnes 08:55

Sokolov zaplatil pokutu 25 milionů. Teď je vymáhá zpět

Sokolov – Sokolov bude soudně vymáhat 25 milionů korun od společnosti, která zajišťovala průběh výběrového řízení pro opravu střechy zimního stadionu.

včera 15:07

Železniční modelářství, to je koníček na celý život

Sokolov – „Modelář, který říká, že má kolejiště hotové, tak lže," je přesvědčený Josef Němeček z Přeštic u Plzně, který přijal pozvání na výstavu modelů, která je až do soboty přístupná v Domě dětí a mládeže Sokolov.

včera 11:30

Ženu zahrnul množstvím zpráv, obtěžoval i její rodinu

Sokolov – Z nebezpečného pronásledování se bude před soudem zpovídat čtyřicetiletý muž ze Sokolova.

včera 08:54

FOTO: Poseděli s Forrestem Gumpem

Sokolov – Nápad, kterým se inspirovala ve světě, se rozhodla sokolovská kantorka zrealizovat ve své škole.

27.5.2017

Sokolovské školy potřebují investice

Sokolov – Dosluhující elektroinstalace, nevyhovující kuchyň či malé a zastaralé sociální zařízení, jako jsou sprchy a záchodky.

27.5.2017

Na internetu vylákala za zboží desítky tisíc korun

Sokolov – Desítky lidí podvedla na internetu třiadvacetiletá žena z Jihlavy.

27.5.2017

Z dílen do přírody, studenti pomáhají stavět voliéru pro záchrannou stanici

Bublava – O obří rozletovou voliéru se rozroste Záchranná stanice handicapovaných živočichů Drosera v Bublavě na Sokolovsku.

26.5.2017

Trosky už dnes uvedou komedii Král a lazebnice

Kraslice – Premiéra kostýmové divadelní komedie z období gotiky Král a lazebnice divadelního spolku Trosky Kraslice se už dnes v 19 hodin uskuteční v tamním kulturním domě. Scénář napsal člen a režisér spolku Josef Beran podle stejnojmenné knihy známého historika Zdeňka Mahlera, autora knihy Dvořák v Americe, Katedrála, scenáristy filmu Lidice.

26.5.2017

Při Dni s policií se přenesete i do dob četnictva

Karlovarský kraj – Lidé v Karlovarském kraji se už v sobotu mohou těšit na Den s Policií ČR, který se bude konat v areálu Krajského ředitelství policie v Karlových Varech. Připravený je bohatý program, ukázky policejní práce, zásah vrtulníku, ale i dobové ukázky četnictva. Více o akci s mluvčí krajské policie Kateřinou Böhmovou.

26.5.2017

Za štempl od psychiatra záchytka zdarma

Karlovarský kraj - Motivační program pro zachycené pacienty protialkoholní záchytné stanice zdravotnické záchranné služby. To je vznešený název pro alkoholiky, kteří při splnění jediné povinnosti, a to je donést do patnácti dnů potvrzení o vyšetření psychiatrem, budou mít nocleh v tomto zařízení zcela zdarma.

26.5.2017

Pustí se do Velkého prádla a projdou Stezku umění

Loket, H. Slavkov – Velké prádlo vás čeká v Lokti, na Stezku umění se vydáte ve Slavkově. Celostátní happeningové akci ZUŠ open, kterou v Karlovarském kraji organizuje právě ZUŠ Horní Slavkov, Loket, bude v těchto městech předcházet Mini ZUŠ open.

25.5.2017

Zúčastnili se poprvé a hned z toho bylo třetí místo

Horní Slavkov – Čtyřčlenné družstvo dětských čtenářů z Horního Slavkova ve složení Štěpánka Portová, Irena Ziecinová, Natálie Studnařová a Jakub Bračko zabodovalo v Nejdku, kde se v sobotu konal již 11. ročník soutěže Hry bez hranic aneb knihovnice dětem.

25.5.2017

Pluhův dům poznáte od sklepa až po půdu

Horní Slavkov – „Buďte trochu renesanční. Pojďte s námi projít Pluhův dům od sklepa až na půdu," zve návštěvníky ve videoklipu principál Pouličního divadla Viktor Braunreiter.

25.5.2017

Selfie v kolejích. I tak končí mladé životy

Sokolov - Speciální vlak, ve kterém se budou promítat drsné záběry smrtelných střetů v kolejích.

25.5.2017

Sokolov chce vyhrát miliony pro seniory

Sokolov – Senior expres, sebeobrana proti napadení na ulici, cvičení seniorů či tísňová tlačítka.

24.5.2017

Žáci se na vlastní kůži ocitli v soudním procesu

Chodov – Že učivo práva nemusí být nutně jen nezáživným biflováním se jednotlivých pojmů, o tom se přesvědčili žáci GaSOŠ v Chodově.

24.5.2017

Sokolov hledá téměř 40 dětí

Sokolov – Sokolovské školky postrádají 38 dětí s trvalým pobytem ve městě, které dle nového školského zákona měli rodiče nahlásit k zápisům. Tím, že tak neučinili, dopouští se přestupku dle školského zákona.

24.5.2017

Hrad zachránili, obnova pokračuje. To je důvod k oslavám

Hřebeny – Představit návštěvníkům hrad v obnově a během noční prohlídky připomenout smutné výročí úmyslného vypálení hradu, to je cíl Hradních slavností, které nově chystají na Hartenbergu.

23.5.2017

OTÁZKA PRO: Radomíra Böhma, provozovatele meteorologických budek na Jelení a na Rolavě

Karlovarsko - Teplotní začátek týdne se i přes horká až letní odpoledne nesl, převážně v nočních a ranních hodinách, v minusových hodnotách. Zaznamenali jste tady v našem regionu nějaké meteorologické unikum?

23.5.2017

Alergiky potrápí pyl trav

Sokolovsko – Koncentrace pylových alergenů v ovzduší bude vzhledem k proměnlivému počasí kolísat. Hlavním alergenem pro následující týdny bude jednoznačně pyl trav a obilovin.

23.5.2017

Pátrání pokračuje. A úspěšně zejména ve Francii a Belgii

Sokolov – Už několik let pátrá ředitel sokolovského muzea Michael Rund po totožnosti a osudech malého děvčátka ve vězeňském oblečení, jehož fotografie z roku 1945 se mu dostala do rukou. A v jeho pátrání nastal další posun.

23.5.2017

Pozor! UV index je na květen vysoký

Karlovarský kraj – Konečně jsme se dočkali. Po chladném dubnu přinesl květen slunce a my odhazujeme svršky a nastavujeme mu svá těla. A to je chyba, říká meteorolog ze Šindelové Rudolf Kovařík.

22.5.2017

Ztracenou seniorku dezorientovanou a zesláblou našli v lese

Kraslicko – Zachránit německou turistku, která se ztratila v lesích na Kraslicku, se podařilo tamnímu policistovi. Ten ji nalezl po hodinách pátrání značně dezorientovanou, dehydrovanou a s oděrky na rukou.

22.5.2017

Většinou naráží na nepochopení. Nemají nevychované dítě, jejich syn je autista

Sokolov – „Odveďte si toho spratka, kdo to má poslouchat," osopil se na ni pán v obchodě a prodavač ji poté z obchodu vyhodil.

21.5.2017

Krušnohorské doly na historických mapách

Karlovy Vary - Přijďte během května navštívit expozici dějinných báňských map z českého Krušnohoří, jejímž autorem je geolog a historik hornictví Michal Urban. Ukázky unikátních map naleznete ve vestibulu budovy A Krajského úřadu Karlovarského kraje.

20.5.2017

Opoziční zastupitel končí, vedení města se zatím nemění

Kraslice – Radnice v Kraslicích se prozatím v základech neotřásla. Opozice ve čtvrtek odpoledne upustila od odvolání některých členů rady, kterou tvoří vládnoucí koalice, a nově zvolení druhé neuvolněného místostarosty. Stalo se tak poté, co se nečekaně rozhodl regignovat opoziční zastupitel Otakar Mika.

20.5.2017

Sokolov chce v ulicích 12 asistentů prevence kriminality

Sokolov – Dříve se setkávali většinou s pohrdavými reakcemi. Nyní jsou velkým pomocníkem v problémových lokalitách anebo pomáhají seniorům v nemocnici.

20.5.2017

Do muže před diskotékou kopali, napadení přitom nebylo první

Kraslice – Napadení hned dvou mužů v Kraslicích mají na svědomí dva výtržníci ve věku 32 a 41 let.

19.5.2017

Chůze naboso zažívá boom, děti zdolaly bosou stezku

Kraslice – V současné době vrcholí v naší republice boom v chůzi naboso.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies