Mustangy jsou nejdéle nepřetržitě vyráběnými automobily značky Ford – objevily se již před šedesáti lety, v roce 1964.

„V dnešním testu si rozebereme mýty, které o tomhle autě kolují. Buď je vyvrátíme, nebo potvrdíme,“ říká v úvodu videorecenze pro web TipCars.com Matěj Myška.

Jaké byly výsledky jeho rozboru? Jaká byla spotřeba tohoto vozu a vůbec jaké měl dojmy a zkušenosti z jízdy? To zjistíte z této videorecenze vozu Fordu Mustang 2.3 Ecoboost.

Na celou videorecenzi se podívejte zde:

| Video: Youtube

„Vůz mě svou dynamikou velice překvapil,“ konstatuje v závěru svého testu Matěj Myška.

„I se čtyřválcem vám vyvolá úsměv na tváři. Oproti pětilitrové variantě nevidím propastný rozdíl. Dá se říci, že 2.3 je návrat ke kořenům,“ dodává.

Podívejte se i na předchozí videorecenze Matěje Myšky:

Kdo je Matěj Myška

close Matěj Myška info Zdroj: Se svolením TipCars.com zoom_in Matěj Myška Jeho celoživotní nadšení a vášeň k autům se překlopila v poznávaní a prezentaci novinek v automobilovém průmyslu, a to prostřednictvím videorecenzí.

„Bez nadsázky si tímto plním klukovský sen, který mě stále neskutečně baví a žene kupředu vstříc novým zkušenostem. Samozřejmě cílem je, aby tyto recenze ve výsledku bavily hlavně vás, naše diváky a sledující. To si troufnu říct, že se nám daří a jsme za to rádi,“ říká Matěj Myška.

Jeho recenze můžete sledovat na TipCars magazínu, zde na webu denik.cz/auto, nebo také na platformě YouTube na kanále TipCars a v Myškově pořadu CAR VIEW - TV.