VYBRAT REGION
Zavřít mapu

ROMAN CICHOCKI

Roman Cichocki / Sokolovský deník

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Ukopl zrcátko u náklaďáku a hrozí mu až 3 roky vězení

Loket – Ukopnuté zrcátko může přijít šestadvacetiletého muže pěkně draho.

Policisté odhalili dobrovolného hasiče, který zneužíval tísňovou linku

Habartov - Velitel jednotky okamžitě ukončil jakoukoliv činnost tohoto mladíka v habartovské jednotce

Lidem vadí páchnoucí výtah na nádraží

Sokolov – Výtah bývá často pomočený, poplivaný a zapáchá. Občas se mi podaří přivolat spícího bezdomovce. To jsou časté výtky lidí používajících výtah na sokolovském nádraží.

Z centra města mizí neplacená parkoviště

Sokolov – Možnost zaparkovat v centru Sokolova zdarma a neomezeně pomalu mizí.

Divadlo v Rytířské přijede zahrát Mého nejlepšího kamaráda

Sokolov – Městské divadlo Sokolov uvede hru svých kolegů od autora Erica Assousa s názvem Můj nejlepší kamarád.

Do Březové na minipárty Karla Šípa a J.A.Náhlovského

Březová – Zcela nová a jedinečná talkshow Karla Šípa s hostem Josefem Aloisem Náhlovským.

Zdravotníci budou plesat

Sokolov – Nemocnice v Sokolově pořádá Ples zdravotníků.

Úřad ombudsmanky poslal do města právníky

Sokolov – Jako první v republice zavedli zrušení doplatku na bydlení v některých lokalitách a jako první v republice je kvůli tomu navštívili právníci z úřadu ombudsmanky.

Město si chce s vodou hospodařit samo

Sokolov – Městu Sokolov končí za dva roky koncesní smlouva s vodohospodáři. Již v těchto dnech vedení města tvrdí, že si poté budou chtít tuto službu provozovat sami jako město.

Řemeslníky na léto shání Sokolov již dnes

Sokolov – V loňském roce se děti a především zaměstnanci v mateřských a základních školách těšili na zmodernizované prostory na svém pracovišti. Někteří se dočkali, jiní měli smůlu.

Násilníci si už na seniory netroufnou

Karlovarský kraj – Bojím se v noci na sídlišti. Chodím si zacvičit. Jsem tady ze zvědavosti. Podobné odpovědi padají na kurzech sebeobrany, které pořádají strážníci městských policií v našem regionu. Jsou určeny zejména ženám a seniorům. Tyto dvě skupiny totiž podle policistů čelí specifickému druhu násilí.

Dražší parkovací karty mají zabránit jejich zneužívání

Sokolov – Lidé ze Sokolova si nově zaplatí za svá parkovací místa u svých domů několikanásobně více peněz. Jde především o vnitrobloky v ulicích K. H. Borovského a Odboje, kde je vjezd na závoru.

Ošetřovatel okradl spícího seniora

Sokolovsko – O jednasedmdesátiletého muže se měl ošetřovatel postarat. Místo toho spícího seniora okradl.

Vykrádal garáže a mezitím ještě stačil opakovaně mlátit ženu

Sokolovsko – Škoda přes 200 tisíc korun a k tomu žena napadená kopy i údery pěstí do obličeje. To je vizitka jednoho ze dvou mužů, kteří spolu vykrádali na Sokolovsku garáže.

Nově narozená miminka

Sokolovsko - Vítáme nové občánky a přejeme hodně zdraví!

Veletrh firem má ukázat studentům, jak podnikat

Sokolov – Podnikatelské záměry, strategie i kampaně. Příprava studentů na konkurenční prostředí a praktiky v oblasti podnikání, které jsou mnohdy nelehké. To jsou hlavní důvody, proč studenti Střední živnostenské školy v Sokolově pořádají veletrh fiktivních firem. Letos chystají jubilejní, desátý ročník.

Sokolov uvolní 10 milionů korun na opravy silnic

Sokolov – Město Sokolov uvolní letos na opravy komunikací i investice do nich 10 milionů korun.

Březová chystá masopust několik měsíců předem

Březová – Masopust v Březové si rychle získal řady příznivců. Ti se neváhají připojit k průvodu a užít si masopustní veselici.

Město nabízí za garáž na Jižním lomu 10 tisíc korun

Sokolov – Svou garáž na Jižním lomu vrátilo městu již 25 lidí. Vadí jim odlehlá poloha za městem, neustálé černé skládky či vykrádání garáží.

Město otočilo a zdevastované byty si ponechá

Sokolov - Město Sokolov vlastní několik desítek bytů, které jsou v katastrofálním stavu. Jejich rekonstrukce bude finančně náročná, a tak se jich chtěli v Sokolově zbavit.

Sokolov uvolní 5 milionů na rekonstrukci nízkoprahového centra

Sokolov – Nízkoprahové denní centrum v Sokolově, kde přespávají bezdomovci, dostane od města bezmála 5 milionů korun.

V Březové se bude dnes plesat

Březová - V kulturním centru se večer pořádá městský ples

Prvňáčci z 1.B ZŠ Sokolov, Běžecká ulice

Sokolov - Představujeme Vám prvňáky z 1.B ZŠ Sokolov, Běžecká ulice s třídní učitelkou Mgr. Jaroslavou Janusovou a asistentkou pedagoga Annou Veverkovou

„Drahošov“ a „Zemanov“ se chystají na druhé kolo prezidentských voleb

Sokolovsko - V prvním pokusu vybrat hlavu státu byl Jiřímu Drahošovi nejvíce nakloněn Loket, kde získal 29,31 procenta hlasů. Miloš Zeman zase triumfoval v Rovné, kde od voličů posbíral 65,93 procenta hlasů. Jaká v obou místech vládne atmosféra před velkým prezidentským finále?

Prvňáčci z 1.A ZŠ Sokolov, Běžecká ulice

Sokolov - Představujeme Vám prvňáky z 1.A ZŠ Sokolov, Běžecká ulice s třídní učitelkou Mgr. Marcelou Budilovou a asistentkou Barborou Šperlovou

Uspořené miliony slíbilo město vrátit do škol

Sokolov – Za loňský rok se podařilo Sokolovu proinvestovat do svých škol 14,6 milionu korun. V rozpočtu mělo sice město připraveno více peněz, ale firmy nebyly schopny splnit podmínky výběrového řízení. 

Kino Alfa vydělalo 6,5 milionu korun a překonalo rekord v návštěvnosti

Sokolov – Sokolovské kino Alfa, které provozuje městský dům kultury, navštívilo v roce 2017 rekordních 41,5 tisíce diváků. Jde o téměř tři tisíce lidí více než v roce 2016. Návštěvnost sokolovského kina stoupá dlouhodobě, a to i přesto, že vloni kino zcela změnilo vysílací schéma.

Studenti i akademici sestaví z prací Sokolovský zázrak

Sokolov – Ne náhodou si vybrali organizátoři prostory klášterního kostela sv. Antonína z Padovy v Sokolově k pořádání unikátní výstavy. Ta se jmenuje Sokolovský zázrak a představuje výběr z prací studentů a absolventů ateliéru Kresby (škola Jiřího Petrboka) pražské Akademie výtvarných umění.

Sokolovský rodák Jan Janoud vystavuje v zámku svá díla

Sokolov – Štětec a dláto. To jsou nejen pracovní nástroje sokolovského rodáka Jana Janouda, ale i název jeho výstavy Štětcem a dlátem.

Bezpečná škola: Dohledová služba zafungovala, SMS rodičům nikoliv

Sokolov – Projekt Bezpečná škola v Sokolově ukázal za dobu svého fungování na řadu výhod. Našly se však i chyby, které město nehodlá nechat bez povšimnutí.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT