VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

28.1.2017

Partička zlodějů kradla zábavní pyrotechniku, natočily je kamery

Sokolov – Kriminalisté zadrželi trojici zlodějů ve věku 23, 25 a 33 let, kteří v Sokolově vnikli do obchodního domu, kde odcizili zábavní pyrotechniku. Krádež se stala na konci prosince. Nejprve v nočních hodinách po společné domluvě třiadvacetiletý muž a o dva roky starší komplic vnikli po násilném otevření dveří do obchodního domu. Postupně odnesli nejméně 14 kusů vystavené zábavní pyrotechniky.

27.1.2017

Po hádce bodl otce vidlemi do obličeje, hrozí mu deset let

Nové Sedlo – Vidlemi napadl svého otce v rodinném domě u Nového Sedla na Sokolovsku třicetiletý muž. Stalo se tak po předchozí hádce. Ten svému otci způsobil vážná poranění.

27.1.2017

Strojírenskou firmu zachvátil požár, ze skladu vynesli hasiči množství hořlavin

Kraslice – Areál strojírenské firmy Kukal a Uhlíř – DSS v Kraslicích na Sokolovsku zachvátil v pátek v ranních hodinách požár. Hořet začalo v jednom ze skladů s materiálem. Na místě zasahovaly čtyři jednotky hasičů.

26.1.2017

Podvodnice získala z 34 úvěrů stovky tisíc

Sokolovsko – Podvod za 300 tisíc korun má na svědomí čtyřiatřicetiletá žena ze Sokolovska. Té se povedl poměrně husarský kousek. Podařilo se jí půjčit peníze hned u čtyřiatřiceti bankovních i nebankovních společností.

26.1.2017

Z návěsu odlétl kus ledu, odnesl to ´osobák´

Březová – Led, který odlétl z nákladního vozidla, poškodil osobní auto na dálnici D6 u Březové. Nehoda se stala ve večerních hodinách, kdy tam projížděla nákladní souprava složená z tahače a návěsu, kterou řídil osmačtyřicetiletý řidič.

24.1.2017

Vlak srazil v Nejdku ženu, utrpěla vážná zranění

Nejdek - Na přechodu přes lokální železniční trať srazil dnes v podvečer osobní vlak ženu. Ta utrpěla vážná zranění a na místo byl přivolán záchranářský vrtulník.

24.1.2017

Policie pátrá po neznámém pachateli, který je ozbrojený

Karlovy Vary - Zloděj postřelil překvapenou prodavačku. V neděli kolem půl sedmé večer měl neznámý pachatel vejít do prodejny potravin v Doubí, kde ohrožoval zbraní ženu za pultem.

23.1.2017

Objekt ukrýval pěstírnu konopí

Aš – Velkokapacitní pěstírnu konopí si v jedné z ašských budov vybudoval šestatřicetiletý cizinec.

20.1.2017

Našel telefon a nechal si ho, hrozí mu až rok vězení

Kraslice – Nalezl mobil a nechal si ho. Třicetiletému muži tak za zatajení věci hrozí až roční pobyt za mřížemi.

20.1.2017

Muž poškodil v noci v Sokolově kapotu a stěrače auta

Sokolov – Z poškození cizí věci je podezřelý třiadvacetiletý muž ze Sokolova. Ten v noci v Sokolově poškodil zaparkované auto.

19.1.2017

Sebral model na dálkové ovládání, hrozí mu tři roky

Chodov – Model na dálkové ovládání za 650 korun odcizil osmatřicetiletý muž z Karlových Varů v obchodě v sousedním Chodově.

19.1.2017

Zlodějka využila nepozornosti prodavačky, odcizila šperky za tisíce

Chodov – Desítky šperků za 13 tisíc korun odcizila v prodejně v Chodově třiatřicetiletá žena. Stalo se tak v druhé polovině prosince. Teď jí za krádež hrozí až tři roky vězení.

18.1.2017

V obchodě sebrala zlodějka dva telefony, už je ve vězení

Sokolov – Dva mobilní telefony ukradla osmadvacetiletá žena z prodejny v Sokolově. Využila nepozornosti personálu. Teď je podezřelá z krádeže.

18.1.2017

Z ukradené SIM provolal zloděj osmnáct tisíc korun

Kynšperk nad Ohří – Dva měsíce se dařilo devětadvacetiletému zloději z Kynšperka nad Ohří telefonovat z kradené SIM karty. Majitel byl asi pořádně překvapený, když mu přišla faktura na 18 tisíc korun.

17.1.2017

Autobusu MHD ulétlo za jízdy kolo, odnesla to lampa a dvě auta

Sokolov – Fatální následky mohla mít nehoda autobusu MHD v Sokolově. Řidiči za jízdy upadlo kolo. Odnesly to naštěstí jen lampa a několik aut. Škoda je 65 tisíc korun. Podle mluvčí sokolovské policie Věry Hnátkové může za nehodu řidič autobusu, který nezkontroloval dotažení kola.

17.1.2017

Surové napadení skončilo smrtí, muž z Horního Slavkova dostal pět let

Plzeň, Horní Slavkov – Josef De Stefanis se proti verdiktu soudu odvolal.

15.1.2017

Mladík trénoval karate, odnesla to hlava sochy na návsi

Sokolovsko – Trénink karate mladíka ze Sokolovska bude mít dohru u soudu. Ten totiž kopem urazil hlavu soše na návsi malé obce na Sokolovsku. Mladistvý se bude zpovídat z poškození cizí věci.

13.1.2017

Z herny vyslal známého pro peníze, okradl ho o deset tisíc

Chodov – O deset tisíc korun okradl devětadvacetiletý muž svého známého. Ten doplatil na svoji důvěřivost, když ho poslal z herny domů pro peníze.

13.1.2017

Zloděj kradl v advokátní kanceláři

Sokolov – Přímo v advokátní kanceláři kradl pětačtyřicetiletý muž. Využil nepozornosti ženy, která zrovna telefonovala, a sebral peníze.

12.1.2017

Při cestě na vlak se žena k muži tiskla, sebrala mu šperky za tisíce

Sokolov – Čekání na vlak se prodražilo šedesátiletému muži. Okradla ho třiatřicetiletá žena, která ho šla na nádraží vyprovodit.

AKTUALIZOVÁNO
12.1.2017

Muž, který zabil manželku a odjel s dětmi do Německa, si odsedí 15 let

Plzeň - Milan A. musí navíc zaplati rodině zesnulé ženy celkem tři miliony korun.

12.1.2017

Policistům se ztratily stopy hledaného muže ve sněhu, schoval se na půdě

Rotava – Na půdě rodinného domu v Rotavě se před policisty schovával celostátně hledaný devatenáctiletý muž. Ten byl odsouzen za krádeže. Před policií se snažil utéct. Prozradily ho ale stopy ve sněhu. Když zmizely, bylo mužům v uniformách jasné, že se ukryl v některém z domů. Za pár minut už tak byl v poutech.

11.1.2017

Notorický zloděj kradl kosmetické balíčky a parfémy

Sokolov – Na dárkové balíčky se v sokolovském obchodě zaměřil devětačtyřicetiletý zloděj. Na vše se ale přišlo, a tak nyní muže čeká vysvětlování před soudem. Zloděj kradl během prosince a ledna nejméně třikrát.

11.1.2017

Silně opilý řidič s autem zapadl, nakonec skončil na záchytce

Sokolov – Na protialkoholní záchytné stanici skončil řidič, který silně opilý zapadl ve sněhu v sokolovské ulici Marie Majerové. Nadýchal vysokých 2,73 promile.

10.1.2017

S autobusem narazil šofér do sloupu, škoda je 150 tisíc

Krajková – Škoda 150 tisíc korun vznikla při dopravní nehodě autobusu, který minulý týden havaroval na silnici z Krajkové do Josefova.

6.1.2017

Dítě se propadlo ledem v Areálu zdraví, zachránila ho hlídka policie

Sokolov – Dvanáctileté dítě se v pátek propadlo ledem na zamrzlém rybníku na Staré Ovčárně v Areálu zdraví v Sokolově. Zachránit se ho podařilo hlídce policie. Na místo byli přivoláni i hasiči.

AKTUALIZOVÁNO
6.1.2017

Zloděj pobíhal podezřele kolem kradeného auta, zapadl s ním ve sněhu

Sokolovsko – Policisté zadrželi v pátek dopoledne na Sokolovsku pachatele, který v Německu odcizil vozidlo Audi. Jeho jízdu zastavila na silnici v Podstrání u Krásna zasněžená silnice. Zloděj tam s autem zapadl.

4.1.2017

V Oloví se střetl bobující chlapec s autem. Zasahoval vrtulník

Oloví - V úterý zhruba v 17.15 hodin došlo v Oloví na Kraslicku k dopravní nehodě malého chlapce s automobilem a to v ulici Pplk. Sochora. Pro zraněného chlapce povolali záchranáři vrtulník

AKTUALIZOVÁNO
4.1.2017

Těžký sníh působí problémy. Řidiči stáli takřka všude

Karlovarský kraj - Kalamita ohromila na některých místech dopravu v Karlovarském kraji. Došlo k řadě nehod, na některých místech zablokovaly dopravu kamiony.

4.1.2017

Notorický zloděj vykradl čtrnáct aut, obchod i bistro. Už je ve vazbě

Sokolovsko – Policie zadržela zloděje, který má na Sokolovsku na svědomí sérii vykradených aut. Navíc má na triku i krádež v obchodě, panelových domech i bistru. Čtyřiatřicetiletý pachatel se bude před soudem zpovídat hned z šestnácti krádeží.

AKTUALIZOVÁNO
4.1.2017

Na silnici z Karlových Varů na Prahu havaroval ve sněhové vánici autobus

Žalmanov - Nehoda autobusu RegioJet se stala stala na silnici I/6 u odbočky na Žalmanov. Záchranná služba převezla na ošetření čtyři cestující z autobusu, vyproštění vozidla komplikuje počasí.

4.1.2017

Rychlá jízda na zledovatělé silnici skončila ve svodidlech

Kynšperk nad Ohří – Smyk na zledovatělé silnici dostal v pondělí v podvečer čtyřiadvacetiletý řidič na dálnici D6 u Kynšperka nad Ohří.

3.1.2017

Seniory vyděsil zápach plynu, v pečovatelském domě se našla jen zdechlina kočky

Dolní Rychnov – Kvůli nahlášenému úniku plynu zasahovaly čtyři jednotky hasičů v pondělí v ranních hodinách v jednom z pečovatelských domů v Dolním Rychnově. Hasiči byli připraveni na evakuaci osmdesátky seniorů, pokud by kvůli úniku plynu hrozil výbuch.

2.1.2017

V hořící kůlně hrozil výbuch plynových tlakových lahví

Kynšperk nad Ohří – Požár zahradní kůlny v Kynšperku nad Ohří likvidovaly první den nového roku tři jednotky hasičů. V hořící kůlně se nacházely čtyři tlakové lahve. V době příjezdu hasičů na místo byla již kůlna celá zasažená požárem.

31.12.2016

Auto narazilo do domu. Policie hledá svědky této nehody

Karlovarský kraj - Karlovarští dopravní policisté hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo 18. prosince kolem 03:45 hodin v obci Pšov, kdy zde mělo vozidlo narazit do zdi domu.

30.12.2016

Opuštěnému domu se zbortila zeď, hasiči prohledávali sutiny

Stříbrná – Zeď rodinného domu se ve čtvrtek zřítila v obci Stříbrná. Na místo byli povoláni hasiči, kteří prohledali sutiny, aby se přesvědčili, zda někoho nezasypaly.

29.12.2016

Policie pátrá po zlodějce, která vybrala kartu okradenému muži

Sokolov – Policie pátrá po zlodějce, která v Sokolově okradla muže v jednom z obchodních domů. Odcizila mu peněženku, kterou měl vloženou v kabele přes rameno. Krádež se stala na konci října.

27.12.2016

Řidič nepřežil náraz do autobusové zastávky

Andělská Hora - Nehoda s tragickým koncem, kterou nepřežil řidoč osobního automobilu po nárazu do autobusové zastávky, se stala na silnici I/6 u Andělské Hory. 

26.12.2016

O Vánocích hořel kontejner pro charitu, bouralo se a vzplál i balkon od svíček

Karlovarský kraj - K sedmnácti událostem vyjížděli hasiči v Karlovarském kraji od 24. Prosince do pondělního dopoledne. Z toho bylo pět požárů. V Chebu hořelo vybavení na balkoně bytového domu, kdy požár vznikl od vánočních svíček.

24.12.2016

Aby Vánoce byly klidné a nebyly ohnivé

Karlovarský kraj - V čase Vánoc zasahují nejčastěji hasiči u požárů, které jsou způsobeny hořící svící nebo vzníceným adventním věncem, které zůstávají bez dozoru. Na Karlovarsku museli hasiči k podobným požárům vyjet už dvakrát. 

23.12.2016

Kraj pod ledem a desítka nehod! Dorazí ale obleva

Karlovarský kraj – Silnice v Karlovarském kraji se v noci na pátek proměnily v jednu velkou ledovku. Tu přineslo namrzající mrholení. Problémy měli řidiči na Kraslicku, v okolí Ostrova nebo Jáchymova. Stalo se i několik nehod. Naštěstí bez vážných zranění.

21.12.2016

Plameny spolykaly celou truhlárnu, způsobily škodu za pět milionů korun

Nejdek – Plameny spolykaly ve středu truhlárnu v Nejdku. Zůstaly po nich ruiny a škoda za zhruba pět milionů korun. Pro likvidaci požáru byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu, hasiči na místě používali i speciální hasební zařízení Cobra.

21.12.2016

Pozor! Kapsář okrádá v obchodech nic netušící ženy

Sokolov – V obchodech v Sokolově řádí kapsář. Na svědomí má zatím dvě krádeže. Při jeho počínání ho zachytily bezpečnostní kamery. Policie po něm intenzivně pátrá. „V prvním případě měl 15. Prosince kolem dvanácté hodiny v obchodním domě využít nepozornosti ženy, kdy jí v nestřeženém okamžiku z nákupního košíku odcizil kabelku.

21.12.2016

S BMW vyrazil bez řidičáku, teď mu hrozí dva roky

Sokolov – Ani vyslovený zákaz řízení neodradil třiadvacetiletého muže, aby usedl za volant.

20.12.2016

Podvodníci nabízeli falešné zboží přes internet

Karlovarský kraj - Přes šest desítek poštovních zásilek obsahujících padělky značkového zboží připravené k odeslání adresátům zabavili celníci při akci s krycím názvem Wasabi. Zboží bylo zákazníkům nabízeno a prodáváno prostřednictvím internetu. Hodnota zajištěného zboží byla předběžně vyčíslena na částku téměř 7 milionů korun.

16.12.2016

Mladá podvodnice vylákala přes sociální sítě desítky tisíc za neexistující zboží

Sokolov – Na dvě desítky lidí podvedla prostřednictvím sociálních sítí a inzertních portálů devatenáctiletá žena ze Sokolova. Nabízela tam zboží, které se dožadovala uhradit předem. Inzerované zboží už ale nedodala. Způsobila škodu v řádech desítek tisíc korun.

16.12.2016

Obhájci zpochybňují práci policie v případu dotací ROP Severozápad

Karlovarský kraj - Ze zatýkání a výslechů v souvislosti s dotacemi Regionálního operačního programu ROP Severozápad, z poškozování Evropské unie a dalších trestných činů jsou v šoku nejen samotní obvinění, ale i jejich obhájci. Například Jiří Schüller, advokát starosty Chebu Petra Navrátila, se nemůže ubránit dojmu, že příprava celé akce ze strany orgánů činných v trestním řízení byla řešena v určitém zmatku.

16.12.2016

Vyděrači ´tahali´z mladíka peníze kvůli rozbité kameře

Sokolov – Z vydírání se budou před soudem zpovídat dva muži ve věku 30 a 35 let ze Sokolova. Jejich obětí se stal dvaadvacetiletý mladík, kterému nabídli elektroniku k prodeji. Když mu však spadla na zem, dožadovali se pod pohrůžkou smrti finanční kompenzace.

15.12.2016

V Boučí se zřítilo auto ze srázu, v Kraslicích narazil traktor do viaduktu

Kraslicko – Z několikametrového srázu se ve čtvrtek v ranních hodinách zřítilo auto v Boučí u Oloví. Prorazilo tam svodidla a zastavilo se po zřícení až o stromy.

14.12.2016

Skandál s obviněnými politiky bobtná

Karlovarský kraj – Pokud si krajští politici mysleli, že kauzy s údajným zneužitím evropských dotací, které od Evropské unie čerpal Regionální operační program ROP Severozápad, jsou zapomenuty, hluboce se mýlili.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT