Znásilnění

Policie obvinila třiačtyřicetiletého muže ze Slovenska ztrestného činu znásilnění a hrozí mu trest odnětí svobody až na osm let. Třiačtyřicetiletý muž ve věznici vHorním Slavkově nutil násilím a pod pohrůžkou bezprostředního násilí třiadvacetiletého spoluvězně ksexuálním aktivitám. Policie případ nadále šetří.

Situace na silnici o víkendu

Vsobotu kolem tři čtvrtě na pět ráno došlo v katastru obce Sokolov kdopravní nehodě. Osmadvacetiletý řidič osobního automobilu Citroen, který jel ve směru od obce Staré Sedlo, se plně nevěnoval řízení vozidla a nesledoval situaci v silničním provozu a usnul. Svozidlem přejel do protisměru, kde se střetl sosobním automobilem Škoda. Při dopravní nehodě kezranění osob naštěstí nedošlo. Provedená orientační dechová zkouška u osmadvacetiletého řidiče byla pozitivní. Škoda na vozidlech je ve výši 90000 Kč.

Sedmadvacetiletá řidička čtyřkolového motocyklu jedoucí vsobotu odpoledne ve směru od Nové Vsi směrem do centra obce Stříbrná nepřiměřeně reagovala na protijedoucí vozidlo, nezvládla řízení a po vyjetí mimo komunikaci narazila do betonového okraje propusti, vjela do příkopu a narazila do sloupu telefonního vedení. Následkem nárazu se motocykl převrátil. Při nehodě došlo k lehkému zranění řidičky i spolujezdkyně. Vzhledem ke zranění řidičky nebylo možné provést dechovou zkoušku k vyloučení vlivu alkoholu a to je také předmětem dalšího šetření. Provedenou kontrolou zjistili policisté, že řidička nemá oprávnění k řízení motocyklu příslušné skupiny. Hmotná škoda je 11000 Kč.

Vneděli ve tři čtvrtě na jedenáct večer došlo na komunikaci I. třídy v katastru obce Loket nad Ohří kdopravní nehodě. Čtyřiašedesátiletý řidič osobního automobilu Ford jel po komunikaci I/6 ve směru od Sokolova do Karlových Varů, kdy mu před železničním mostem u odbočky do Lokte nad Ohří vstoupil do silnice třiapadesátiletý chodec a došlo ke střetu. Při dopravní nehodě utrpěl chodec těžké zranění a to tržné rány v obličeji, zlomeninu pánve a tříštivou zlomeninu pravého bérce. U řidiče vozidla Ford byla provedena orientační dechová zkouška, která byla negativní. Policisté dopravní nehodu šetří.

Policie žádá také případné svědky dopravní nehody o pomoc při vyšetřování.