KDY: 14. a 15. prosince (trvají do 26. prosince)
KDE: Karlovy Vary
ZA KOLIK: zdarma

Vánoční trhy v Karlových Varech se letos odehrávají v kulisách lázeňského centra. Sváteční atmosférou je protknuta celá trasa od Spa Hotelu Thermal ke Grandhotelu Pupp. Středobodem dění je Mlýnská kolonáda, kam jsou situovány trhy a doprovodný program. Vánoční strom a atrakce pro děti najdou návštěvníci u Thermalu. Celá lokalita je nově vyzdobena a nasvícena, dopravu mimo jiné zajišťuje vánoční vláček.

Ani letos nepřijdou návštěvníci o tradiční adventní akci Průvod světlonošů, kterou organizuje Martina Hrnková. Kočáry plné andělů, kteří budou rozdávat rolničky pro štěstí, přijedou na Vřídelní ulici k Lázním III v sobotu 14. prosince v 16.45. Odtud se vydají k hlavnímu pódiu letošních Vánočních trhů, a to na Mlýnskou kolonádu. V sobotu si ještě návštěvníci od 15 hodin mohou poslechnout Kujme pikle band, v 16 hodin koncert Gabriely Urbánkové a od 18 hodin Rybovu Českou mši vánoční.

V neděli začíná kulturní program rovněž v 15 hodin a připraven je lidový sbor Cantus De Velas, od 16 hodin koncert Elišky Ochmanové, v 17.15 zahraje Trio Piacere (KSO). V 18 hodin se rozhoří třetí adventní svíce na věnci a podávat se bude náměstkovská vánočka, kterou si můžete vychutnat u koncertu Martina Chodúra.