Herní odpoledne s Vladimírem 
KDY: 9. listopadu od 14.00
KDE: Městská knihovna Loket
ZA KOLIK: zdarma

Nejoblíbenější hra knihovníka Vladimíra je Da Vinci Code, takže v ní rovnou připravil turnaj! „Vynikající hra na postřeh a logiku, kterou se naučíte za 5 minut. Hráči se snaží uhádnout protivníkův kód – postupně se snaží odhalit jednotlivé číslice soupeřova kódu. Aby ´hádání´ bylo úspěšné, je třeba bedlivě si všeho všímat a využívat ty informace, které hráč zjistil v dosavadním průběhu hry,“ přiblížil podstatu hry sám knihovník. Máte-li hru doma, přineste ji s sebou!

Halloweenská strašidelná stezka
KDY: 9. listopadu od 18.30
KDE: Vintířov
ZA KOLIK: zdarma 

I vintířovské děti se mohou vydat na strašidelnou stezku. Halloweenské strašení je pro ně připraveno na sobotu. Startování bude probíhat dle časového harmonogramu a času stanoveného na vstupenkách. Start strašidelné stezky je na velkém parkovišti pod objektem vodárny. Všechny děti jsou zvány na strašidelnou stezku plnou nástrah a hrůzy (doporučený věk od 6 let). Nezapomeňte si s sebou vzít svítilny. Podmínkou účasti je vstupenka, kterou je nutné zajistit v MŠ u paní Kotové, v ZŠ u paní Šimkové nebo na obecním úřadě u paní Pickové.

Budulínek & Grande Tete
KDY: 9. listopadu od 20.00
KDE: Alfa Music Club
ZA KOLIK: 120 Kč v předprodeji, 150 na místě

Ve svižném rytmu se ponese druhá listopadová sobota v sokolovském Alfa Music Clubu. Postarají se o to kapely Budulínek, violence-folk z Rokycan, a Grande Tete, ska-rock z Lázní Kynžvartu. Vstupenky za 120 korun seženete v předprodeji na www.alfaticket.cz, na místě vás pak vyjdou na 150 korun.

Velká harmonikářská přehlídka 
KDY: 9. listopadu od 17.00
KDE: KASS Chodov
ZA KOLIK: 100 Kč

Příznivci harmonik a heligonek si na své přijdou v sobotu v chodovském Kulturním a společenském středisku. V rámci Velké harmonikářské přehlídky tu zahrají Ondřej Římek, Duo Ježkovi, Nikol a Lenka Bukóciovy, Josef Schöfer, Josef Hora, Miroslav Rohla, Plzeňští heligonkáři a Vesnická čtyřka. Moderuje Petr Čimpera. Vstupenky seženete v KASSu za 100 korun.

První vítání zimy na hradě 
KDY: 9. listopadu od 20.00
KDE: hrad Loket
ZA KOLIK: 120 Kč

Rock'n'roll stále žije. Důkazem toho je První vítání zimy s Dirty Blondes a Nano. Dirty blondes, v současnosti jedna z nejpopulárnějších kapel hrající energický punkrock a rock'n'roll. Jejich koncerty jsou nabité především díky zpěvačce Beego, která se nedá nazvat jinak než živel. Nano je indie elektro popová čtveřice, která spojuje rock'n'rollovou energii a silné melodie s melancholickým nádechem do jedinečného hudebního zážitku. Ve spolupráci ŠUMNÉ OS456.

Taneční zábava v zimní zahradě 
KDY: 9. listopadu od 20.00
KDE: zimní zahrada kina
ZA KOLIK: 150 Kč

Chcete se dobře pobavit? Pak vyrazte v sobotu do zimní zahrady kina v Kynšperku nad Ohří. Koná se tu taneční zábava na téma Účastníci zájezdu. K tanci a poslechu hraje STO Sokolov. Vstupenky si už teď můžete zajistit v předprodeji v kynšperském kině.

Prodloužená tanečních kurzů pro mládež
KDY: 9. listopadu od 18.30
KDE: velký sál MDK Sokolov
ZA KOLIK: 100 a 150 Kč

Pobavit se a zatančit si můžete na prodloužené tanečních kurzů pro mládež, které pořádá v sobotu Taneční škola Petra Macháčka ve velkém sále MDK Sokolov. K tanci bude hrát živě taneční orchestr Sokrat. Vstup do sálu je pouze ve společenském oděvu. Vstupenky v ceně 150 Kč do sálu a 100 Kč na balkon k sehnání v předprodeji na tanečních kurzech pro mládež.