Setkání regionálních kapel 
KDY: 2. listopadu od 14.00
KDE: Alfa Music Club
ZA KOLIK: vstupné dobrovolné

Po úspěšném loňském festivalu je na sobotu 2. listopadu připraven druhý ročník setkání regionálních kapel nazvaný FestKap 2019, který pořádá Základní umělecká škola Sokolov. Setkání proběhne opět v Music Clubu Alfa v Sokolově a začne ve 14 hodin. Letos se ho zúčastní kapely Drumband z Ostrova, Steam z Nejdku, Nothin´But Saxophones a Junior Dixilend z Mariánských Lázní a Vcella, smyčcový sbor ze Sokolova. Setkání uzavře vystoupení sokolovské kapely Bez ladu a skladu.

Dušičkové pobožnosti uctí Památku zesnulých
KDY: 2. a 3. listopadu
KDE: Sokolovsko
ZA KOLIK: zdarma

Sobota 2. listopadu je dnem Památky zesnulých. Lidé se vypraví na hřbitovy, zavzpomínají na své blízké, kteří už nejsou mezi námi. Uctít jejich památku můžete i při Dušičkových pobožnostech dnes od 13 hodin na hřbitově v Královském Poříčí, o hodinu později v Sokolově a od 15 hodin v Lomnici, kde naváže i mše svatá. V neděli je připravena od 11.30 na hřbitově v Krajkové.

Rej strašidel na hradě Loket 
KDY: 2. listopadu od 18.00
KDE: hrad Loket
ZA KOLIK: 50 Kč

Až v sobotu odbije osmnáctá hodina, začnou se na loketském hradě dít neuvěřitelné věci – a vy můžete být při tom. Rej strašidel je určen pro všechny, kteří se chtějí hezky bát. Ovšem pozor! Počet vstupenek je omezen, a protože o akci je každoročně velký zájem, je dobré si je zajistit v předprodeji na hradě nebo v knihovně.