Koncert - Jožin Band
KDY: 22. února od 19 hodin
KDE: MKS Horní Slavkov
ZA KOLIK: 80 Kč

Přijďte posedět a zazpívat si s kapelou, která si říká Jožin Band a jejím cílem je šířit dílo slavného českého skladatele, textaře, zpěváka, hráče na banjo, moderátora, baviče, malíře, spisovatele, vynálezce a autora deskových her, pana Ivana Mládka.

Vycházka turistů Aš - Krásná u Aše
KDY: 22. února
KDE: sraz v 8.30 na vlakovém nádraží v Chodově
ZA KOLIK: jízdné

Na další vycházku vás zvou chodovští turisté. Tentokrát v sobotu, takže se mohou připojit i ti, kterým středeční termíny nevyhovují. Namířeno mají do Aše a Krásné u Aše. 

Hard Rock Tribute Praha 
KDY: 22. února od 20 hodin
KDE: Alfa Music Club
ZA KOLIK: 100 Kč v předprodeji, 130 na místě

Repertoár kapely z Prahy je tvořen z poloviny písněmi Led Zeppelin a Deep Purple a z druhé poloviny písněmi kapel a zpěváků jako jsou např. Uriah Heep, Free, Janis Joplin, Cream, Carlos Santana, J. Hendrix, BTO, AC/DC, Queen, Van Halen atd. Vstupné: 100 Kč v předprodeji (www.alfaticket.cz), 130 Kč na místě.

Reprezentační ples města Kraslice 
KDY: 22. února od 20 hodin
KDE: Dům kultury Kraslice
ZA KOLIK: 300 - 450 Kč

O předtančení se postarají Dance Date. Pobaví světelná UV show Ilusias, vystoupí i Taneční škola Petra Macháčka. K tanci a poslechu bude hrát kapela Golden Big Band Prague. Hlavními hudebními hosty budou Pavel Vítek a Markéta Konvičková. Večerem provedou Petr Sovič a Alexandra Müllerová. V Malém sále si zatančíte v diskotékovém rytmu.