Díky Emě Reismüllerové, Jiřině Punčochářové, Dagmar Holubcové, Zdeňce Hradská Drahotové, Evě Kulové, Daniele Lakronové, Věře Máčalíkové, Janě Fastové, Ireně Fialové, Růženě Bratové.

A na víkend se nám přihlásily i dobrovolnice, které nám pomáhají stříhat a kompletovat doma. Díky Lence Stadlerové, Lence Sarah Dočkalové a Marii Valentové.

Chtěly bychom za celou naši knihovnu a zcela jistě i za všechny, ke kterým se "naše" roušky dostanou, poděkovat dárcům materiálu i distributorům materiálu a hotových roušek - Davidu Gosslovi, Petře Hradské, Gertě Maruščákové, Romaně Paťhové, Alence Tóthové. Jste všichni skvělí, moc Vám děkujeme!

Dnes nám přišlo krásné poděkování od pracovníků, kterým jsme ušily roušky. Už se nám hlásí i zájemci o roušku z řad našich čtenářů a návštěvníků. Pokud budete potřebovat, šijeme pro vás od pondělka dál. A moc rády…

Ale už se všichni moc těšíme, až se zase v lepších časech vrátíme ke knížkám, potkáme se s vámi u nás v knihovně a naše roušky už budete moct zahodit. Přeji nám všem, ať je to co možná nejdříve. Na brzkou shledanou u nás v knihovně.

Daniela Drobečková, ředitelka MěK Sokolov