Výhodou letního kina v Březové je rozhodně zázemí, kdy se v amfiteátru nachází lavice pro přibližně 150 osob a v okolí je i dost místa, kam si mohou lidé přinést svoje vlastní deky či židle, navíc hned vedle areálu je místní restaurace, kde si mohou návštěvníci i během filmu zakoupit občerstvení. Filmy se zde promítají na plátno o rozměru 5x3 metry. Vstupné je pro letošní rok jednotné 70 Kč a vstupenky jsou v prodeji na místě vždy hodinu před začátkem filmu. Promítání se uskuteční jen za příznivého počasí.

Na letošní léto má kino Admira v plánu opět celkem 6 promítání, u všech půjde o úspěšné nebo nové české filmy. Pro dospělé je připraveno celkem 5 filmových úterků, vždy od 21:30 hodin. Prvním filmem bude komedie Ženská pomsta (6. 7.), dále komedie Bábovky (27. 7.), nová premiérová komedie Matky (10. 8.), úspěšné filmové drama Šarlatán (17. 8.) a dále nová komedie Mstitel (24. 8.). Koncem srpna pořadatelé přichystali i pro děti úspěšnou filmovou fantasy pohádku Princezna zakletá v čase, ta bude promítnuta speciálně v pátek 27. 8. již od 21 hodin. 

Není však vyloučeno, že v případě opětovného vysokého zájmu ze strany diváků pořadatelé přidají během srpna i nějaká mimořádná promítání.

Kromě letního kina pokračuje v promítání i klasické digitální kino Admira, které nabízí na letošní léto výběr z nejočekávanějších filmových premiér. Více informací vč. konkrétního programu na webu www.mfc-brezova.cz. Veškerá promítání se uskuteční v souladu s vládními nařízeními platnými v den konání.
Michal Bedeč, vedoucí Kulturního domu a Multifunkčního centra Březová – Kino Admira