I tento rok se návštěvníci mohou těšit na již oblíbený bezhotovostní systém placení, sprchy, úschovnu s možností dobití mobilních telefonů a mnoho jiného. Chodrockfest se stal oblíbeným díky originálnímu prostředí jezdeckého oddílu. Plocha areálu je písčitá, terasovitá a obklopená stromy, zajišťující příjemný stín v horkých letních dnech. Velkou výhodou je také umístění parkoviště a stanového městečka, které je v těsné blízkosti hlavního areálu. Festival každoročně probíhá zároveň s domažlickými Chodskými slavnostmi a Vavřineckou poutí.

Na návštěvníky čekají dva dny nabytého line-upu. Na jedenáctý ročník Chodrockfestu přijali pozvánítyto kapely: Traktor, Škwor, Harlej, Dymytry, Jelen, Wohnout, Xind X, Pokáč, Jakub Děkan, Alkehol, Fast Food Orchestra, Lety Mimo, Komunál, Plexis, Záviš, Prague Conspiracy, Sticx a další. Celýprogram bude zakončen velkolepou afterparty s Hitrádiem FM Plus.

Předprodej vstupenek na Chodrockfest bude probíhat do 11. srpna na portálu www.vstupenkovna.cz nebo v kamenných předprodejích, na místě pak budou vstupenky v dostatečném množství.