Na začátku listopadu minulého roku na obědě v restauraci prodělala Zuzka několik epileptických záchvatů, po kterých byla převezena do nemocnice v Sokolově, kde si ve svých 31 letech vyslechla závěr z absolvovaných vyšetření – nádor na mozku v pravém spánkovém laloku. Plná obav, ale i nadějí, podstoupila na začátku prosince operaci v pražské Nemocnici na Homolce, kde jí byl nádor zcela odstraněn. Jaká radost! Až do chvíle, kdy jí lékaři sdělili diagnózu vyplývající z histologického vyšetření. Jedná se o glioblastom multiforme – agresivní zhoubný nádor mozku.

Děsivá diagnóza s ještě horší prognózou - bohužel i v dnešní době je tento druh rakoviny neléčitelný. Chemoterapie a ozařování slibují v tomto případě jen možné prodloužení života v řádu měsíců.

Zuzce se totálně zhroutil celý svět, jako by se nejšpíš zhroutil každému z nás. Přesto se rozhodla nevzdat se, bojovat a za plné podpory nejbližších hledat cestu, řešení. 

Zuzka určitě nikdy nebyla člověk bez chyb, jako spousta z nás. Přesto si zaslouží naději, a také šanci na život – jako každý z nás.

Prosíme tedy o vaši pomoc a naději pro Zuzku, kterou našla v alternativní medicíně. Tato léčba bohužel není podporována zdravotními pojišťovnami, u kterých celý život platila povinné zdravotní pojištění, a také sahá mimo finanční možnosti celé rodiny.

Pomozte nám dát Zuzce tolik drahocenný čas, naději a šanci na život! Pomozte, byť třeba jen malým finančním příspěvkem, každá částka se počítá. Pomozte Zuzce dál žít, být matkou svým dětem, kteří ji potřebují, sestrou svým sestrám, které jí nechtějí ztratit, být dcerou rodičům, kteří ji milují a v neposlední řadě být milovanou partnerkou a kamarádkou svým přátelům, jimž je vždy připravena pomoci.

I málo je moc!

Číslo trasnparentního účtu u ČSOB je: 303735370/0300

Předem děkujeme všem, kteří jí pomohou v jejím odhodlání, v jejím boji o život. 

Rodina (Děti Alex a Melanie, sestry Kamila a Jana, rodiče Zdeněk a Jana, partner Zdeněk, tým restaurace Oáza a blízcí přátelé)