V konkurenci všech uhelných skladů v ČR získali nejvyšší ocenění, PRODEJCE PALIV - zlatou známku od severočeských uhelných dolů, jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů paliv v ČR. „Spokojenost, je pro mě důležitá. Když nebude spokojený zaměstnanec pocítí to i zákazník. Nebude se usmívat, bude neochotný, podrážděný. Řídím se rovnicí spokojený zaměstnanec + spokojený zákazník = spokojená firma,“ prozrazuje v rámci podcastu své podnikatelské krédo Eva Buťová, majitelka uhelných skladů.

close Eva Buťová, majitelka uhelných skladů info Zdroj: Deník zoom_in Eva Buťová, majitelka uhelných skladů

Zpětná vazba od jejích zákazníků jí prý správnost této rovnice pravidelně potvrzuje. „Někteří zákazníci mi volají jen tak, že mě chtějí pozdravit, jiní mi posílají po řidiči dárky, další přijedou osobně i s kyticí. Když se zrovna nedaří a přijede nebo zavolá zákazník se kterým se zasměji, opět mám chuť jít dál i v tomto nejistém oboru,“ usmívá se během natáčení Buťová.

Další podcasty Deníku Ze západu najdte ZDE>>>

O jaké palivo je největší zájem? Jak je to s cenou a výhřevností za uhlí? Kdo v tomto oboru v posledních letech skončil a proč? Poslechněte si v tomto podcastu.

Do podcastu Deníku Ze západu se můžete zaposlouchat také zde:
YOUTUBE - Ze západu - Eva Buťová
SPOTIFY - Ze západu - Eva Buťová