Od úvodního hvizdu na tom byli lépe na sokolovské umělce Chodové, kteří řádně provětrávali obranný val Baníku. Jako první neuspěl v souboji se sokolovskou defenzivou domažlický kanonýr Zajíček, když jeho pokus nakonec uklidil do bezpečí z brankové čáry Touré.

Poprvé brankově uhodilo ve 14. minutě, kdy po centru Vůcha neuspěl v souboji s brankářem Hrabačkou Mužík, ale odražený balon následně poslal do branky domácích Aubrecht.

Na to dokázali baníkovci ještě odpovědět, kdy se po pohledné kombinaci střelecký blýskl Krlička. Závěr poločasu však patřil hostům, když se úspěšnou gólovou tečí prezentoval Zajíček.

Para hokejisté Sharks předvedli ve druhém semifinále se Spartou parádní obrat, když se radovali nejen z výhry 5:2, ale také postupu do finále ligy.
PODÍVEJTE SE: Para hokejisté Sharks si v KV Aréně vystřelili vstupenku do finále

I po změně stran tvrdily vesměs muziku hosté z Domažlic, a to se projevilo i na skóre. V 57. minutě poslal hosty do dvoubrankového vedení Fedak, a v 60. minutě už to bylo o tři branky, to se zapsal do střelecké listiny v 60. minutě Jahn. Sokolov poté definitivně dorazil v 80. minutě Zajíček.

Před generálkou, která čeká Sokolov o víkendu, tak nečeká kouče Baníku Vladyslava Volpova nic lehkého, navíc když se jeho tým představí v bitvě s devatenáctkou FC Viktoria Plzeň.

Sokolov – Domažlice 1:5 (1:2). Branky: 20. Krlička – 14. Aubrecht, 45. a 80. Zajíček, 57. Fedak, 60. Jahn. Sokolov: Hrabačka – M. Markovych, Diamonde, Toure, Šulc – Krlička, Ainca, Sory – Václavík, Vranovci, Doleček (stř. Čížek, Peška, Kraclík, V. Markovych).