Vynikající prací se zasloužil o výborné jarní výsledky v loňské sezoně v České fotbalové lize, které pro sokolovský klub znamenaly záchranu ve třetí nejvyšší soutěži.

V dobré práci pokračoval také v podzimní části soutěže, přesto Sokolovu patří po první polovině soutěže poslední příčka. Janovský koučoval Sokolov ve devětadvaceti utkáních, v nichž jeho svěřenci posbírali celkem 34 bodů.

Hledáme nejsympatičtější fotbalový klub.
ANKETA: Zvolte nejsympatičtější fotbalový klub okresu Sokolov za rok 2022

„Rád bych panu Janovskému poděkoval za jeho působení v klubu. Za uplynulý rok odvedl mimořádně kvalitní práci, díky které se Baník v minulé sezoně vyhnul sestupu do divizní soutěže,“ vracel se v čase předseda sokolovského klubu Tomáš Provazník k záchraně Baníku pod taktovkou trenéra Janovského.

„Panu Janovskému přeji jménem celého klubu mnoho štěstí a úspěchů do osobního i profesního života,“ připojil k loučení s trenérem Provazník.

Novým trenérem Sokolova Vladyslav Volpov.Novým trenérem Sokolova Vladyslav Volpov.Zdroj: FK Baník Sokolov

Sokolovský A-tým zná jméno nového hlavního trenéra. Vedení Baníku se domluvilo s Vladyslavem Volpovem, který povede mužstvo s okamžitou platností. Vladyslav Volpov je dlouholetým a úspěšným trenérem mládeže FK Baník Sokolov. Jako hráč nasbíral bohaté zkušenosti s profesionálním fotbalem na Ukrajině a v Maďarsku.


Načítám tabulku ...