Svěřenci Miloslava Janovského naskočili do duelu i s novou posilou, ukrajinským záložníkem Dmytrem Shamychem, a právě on dal v úvodu duelu o sobě řádně vědět, když již ve 4. minutě rozjásal sokolovskou střídačku svou premiérovou trefou.

Euforie v podání Baníku však pokračovala, když ji přetavil v 9. minutě ve druhou branku Roman Popovič. Písečtí hráči však nesložili zbraně a v 17. minutě je dostal zpět do utkání z přímého kopu Štěpán Koreš. Takto skončila i první polovina duelu.

Do finále Juniorského maratonu se probojovalo Gymnázium Cheb.
OBRAZEM: Do finále Juniorského maratonu se probojovalo Gymnázium Cheb

Po změně stran se sice hnal Písek za vyrovnáním, vytvořil si šance, tu největší v závěru duelu, když v 90. minutě měl výhodu pokutového kopu, který však Vojtěch Koreš poslal do horní tyčky sokolovské svatyně, čímž rozhodl o tříbodovém transportu do Karlovarského kraje.

FC Písek – FK Baník Sokolov 1:2 (1:2). Branky: 17. Koreš Štěpán – 5. Shamych Dmytro, 9. Popovič Roman. Rozhodčí: Vokoun. ŽK: 3:2. Diváci: 324. Sokolov: Hrabačka – Blažek (38. Šulc), Neudert, Krlička, Václavík – Hajdo, Shamych (82. Fišer), Vokáč, Řezáč – Popovič (82. Peška), Martinec.