„Povltavská má velice zajímavé výsledky a velmi slušně poskládané mužstvo,“ říká kouč Slavie Marian Geňo k soupeři, který se představí na drahovickém stadionu v sobotu 18. května od 18.00 hodin.

Slávisty tak nečeká nic lehkého, navíc když se Povltavské daří i na hřištích soupeřů. Ta ve dvanácti vystoupeních uhrála jedenadvacet bodů, což ji řadí v tabulce venku na průběžnou třetí příčku.

„To pro mě není překvapením, že boduje venku, má velmi dobrou obranu, ale hlavně skvělé brejkové hráče, plus zkušeného trenéra Bustu, který je za poslední dobu hodně pozvedl,“ přidával ještě k soupeři trenér Karlových Varů.

Marian Geňo, trenér FC Slavia Karlovy Vary.
Slavia nezvládla duel s Vltavínem. Rozhodlo se v šestnáctkách, měl jasno Geňo

Na druhou stranu, Slavii se daří vesměs v domácím prostředí, což slibuje kvalitní podívanou. „Doma se nám docela daří, ale zrovna proti Povltavské dlouhodobě moc ne, pokusíme se to zlomit teď v sobotu,“ přeje si Geňo prolomit neúspěšnou sérii s výběrem z Prahy.

Sešívaní však ještě nemají záchranu jistou, když je dělí od sestupové příčky čtyřbodový polštář, který mají před posledními Cábelíky, proto Slavia bude chtít uspět, a tím tak navýšit náskok.

„Už jsem zmínil, že bude těžké vytvářet si šance proti dobře organizované hře soupeře. Hlavně se nesmíme nenechat vybrejkovat. Musíme vymyslet taktiku, se kterou budeme úspěšní, my potřebujeme body jako sůl,“ doplnil závěrem Geňo.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...