„Předně chci poděkovat Ostrovu, že po zrušení zápasu s Bohemkou přijal narychlo pozvání k utkání,“ chválil si vstřícnost Ostrova trenér Slavie Marián Geňo.

Hosté se sice ujali vedení, ale do konce prvního poločasu sešívaní dokázali dvěma góly na 2:1 otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch. Po obrátce stran oba týmy prostřídaly a hráči Slavie toho dokázali využít, když nakonec dosáhli na vysokou výhru 8:2.

První utkání v rámci zimní přípravy mají úspěšně za sebou fotbalisté třetiligové karlovarské Slavie, kteří porazili Ostrov vysoko 8:2.
FOTO/VIDEO: Slavia na úvod přípravy rozstřílela Ostrov, osmi kousky

„Pro nás to byla tečka za prvním kondičním čtrnáctidenním blokem. V první půli s námi soupeř držel krok, ve druhé už jsme dominovali. Výkon mužstva byl naprosto v pořádku, zápas splnil očekávání,“ chválil si vysokou výhru svého výběru Geňo.

Další utkání čeká Slavii v úterý 18. ledna, kdy vyzve v Drahovicích od 18.00 hodin juniorku Plzně.

FC Slavia Karlovy Vary – FK Ostrov 8:2 (2:1). Branky: Horník Sebastian 2, Červený Jaroslav 2, Debellis Martin, Prágr Jiří, Dubnička Štěpán, vlastní – Hron Matyáš, Bursík Tomáš. Rozhodčí: Jati. Diváci: 100.
FC Slavia Karlovy Vary: Gembický – Dubnička (60. Klopotovskyy), Pěkný (60. Gondzsala), Vyleta (60. Stařík) – Kolařík, Prágr, Skala, Farid (46. Hudec) –Horník, Červený, Mašata (46. Debellis).
FK Ostrov: Vaněček – Janda, Řehák, Slavík, Mestl – Veselý, Horváth, Hackl, Hron, Dušek – Zedníček (stř. Tesař, Liška, Sýkora, Jaffan, Kiš, Sikora, Bursík).