První brankovou radost přinesla již 7. minuta, když David Filinger umístil přímý kop parádní ranou k levé tyči. Z vedení se však hosté neradovali dlouho, přesněji tři minuty, když akci Jakuba Lattische přetavil ve vyrovnávací branku Josef Hudec.

V 15. minutě už Slavia šla do vedení, když Lattisch prošel do vápna a Matěj Štefl poté dvakrát překonal brankáře Perštejna.

O minutu později pro změnu zamířil do pokutového území Zdeněk Skala a jeho příhru přetavil v třetí branku Slavie Matěj Štefl. Poté se dočkal gólové radosti i Perštejn, když z dvaceti metrů nachytal nádhernou trefou na švestkách brankáře Slavie Matěj Dolejška.

Poločasový stav poté stanovil svou hattrickovou střelou Matěj Štefl, který zužitkoval spolupráci s Hudcem a Lattischem. Po změně stran již žádná branka i přes šance na obou stranách nepadla, a tak si Slavia mohla vychutnat premiérovou letní výhru.

Třetí přípravné utkání čeká karlovarskou Slavii netradičně v pondělí 22. července opět ve fotbalovém azylu ve Staré Roli, kde tentokrát vyzve od 18 hodin žatecký Slavoj, tedy opět účastníka krajského přeboru Ústeckého kraje.

FC Slavia Karlovy Vary – TJ Spartak Perštejn 4:2 (2:2)

Branky: 10. Hudec Josef, 15. , 16. a 41. Štefl Matěj – 7. Filinger David, 30. Dolejška Matěj.