Doslova. V předešlém kole přišla Březová o vítězství nad lídrem tabulky z Neratovic v 90. minutě, když soupeř vyrovnal na 3:3.

O uplynulém víkendu opět sehrála rozhodující roli 90. minuta, která tentokrát obrala hráče Olympie o všechny body, když na půdě Aritmy Praha museli skousnout porážku 2:3.

FC Rokycany - FK Hvězda Cheb 2:1
FOTO: Viktoria i Hvězda na body nedosáhly, Březové se stala osudnou 90. minuta

„Začátek zápasu se nám vůbec nepovedl, “ uznává obránce Březové Daniel Nimrichter, že vstup do utkání nebyl v podání Březové vůbec dobrý.

„Prvních dvacet minut jsme nestíhali a to nás stálo dva góly,“ naráží na dvě inkasované branky v prvním dějství.

„Po dvaceti minutách jsme si dokázali vytvořit pár slibných příležitostí k vstřelení gólu, ale nedokázali jsme to dotáhnout až do konce, “ zklamaně přidává Nimrichter k prvnímu poločasu.

Během poločasové přestávky prolétl březovskou kabinou pořádný vichr a ten se promítl do druhého poločasu, když do něj naskočili hráči Olympie pokropeni živou vodou.

„Do druhého poločasu jsme šli s tím, že zápas otočíme a urveme nějaké body,“ poukazuje Nimrichter, že se i přes dvoubrankové manko jeho tým nevzdával.

Důležité vítězství si připsala před svými fanoušky karlovarská Lokomotiva, která v derby porazila Novou Roli vysoko 6:2.
FOTO: Ve šlágru kola v Chodově propadli rozhodčí, Lokáda přejela Novou Roli

„Soupeř neměl na nic čas a balon jsme měli pod kontrolou my, když Aritma víceméně jenom bránila. Podařilo se nám vyrovnat a chtěli jsme všechny body pro sebe,“ naráží na branky Davida Kursy a Petra Peterky, které dovedly duel do nerozhodného stavu.

Březová sice byla rázem na koni a třetí branka byla v jejich podání na spadnutí, ale nakonec odjeli Březovští z Prahy s prázdnou.

„Po neuhlídané standardce jsme v závěru zápasu inkasovali gól na 3:2. Je to druhý zápas, kdy nám soupeř vstřelil gól v poledních minutách zápasu. Určitě bychom se na to měli zaměřit. Pro nás je toto utkání velkým zklamáním,“ dodává Nimrichter k utkání, ve kterém Březová pošilhávala po bodovém zisku, ale nakonec bodově ostrouhala.


Načítám tabulku …