„Hráči stráví většinu přípravy na hřišti, když budeme trénovat třikrát, čtyřikrát v týdnu,“ prozradil Kratochvíl. To však není vše, čím jim trenér neoblíbenou část fotbalové sezony zpestří. „Na pořadu bude také fitness, spinning a individuální běžecké tréninky,“ upřesnil Kratochvíl, co vše jeho svěřence během přípravy čeká.

„V úvodu přípravy hráče čeká náročnější program z pohledu fyzické přípravy a četnosti tréninků,“ upozorňoval Kratochvíl na náročný tréninkový dril, který fotbalisté Březové budou absolvovat. Do přípravy již nenaskočilo kvarteto hráčů, když Matěj Kravar, Dominik Hašek, Štefan Chyla a Tomáš Dočkal dali Březové vale.

„S námi se pak do přípravy zapojili, nebo zapojí Marek Klepáček a Jirka Šellong, Petr Bílek, Pavel Váchal a Robert Vavřina,“ představil březovský trenér novice v jeho týmu, kteří naskočili do zimních galejí.

„Větší vytížení také plánujeme u mladíků, kteří zatím nastupovali především za náš B-tým, ať už je to Jakub Hora či Otakar Šimůnek,“ podotkl Kratochvíl k mladým puškám, od kterých si v Březové hodně slibují.

Kdo však čekal, že je to ze strany Olympie vše, mýlil by se. „Ještě máme v jednání některé hráče, ale uvidíme jak vše nakonec dopadne,“ říká opatrně Kratochvíl.

Zimní přípravu si pak Březováci zpestří osmi zápasy, ve kterých poměří své síly namátkou s dorostem plzeňské Viktorie, Přešticemi, německým Poppenreuthem, Ostrovem, Petřínem a Doubravkou. „Ještě máme v jednání jednoho soupeře, tak věříme, že to dobře dopadne,“ doplnil k přípravným duelům, které Březová odehraje vesměs na hřištích soupeřů Kratochvíl.


Načítám tabulku ...