Ve fotbalovém azylu na umělé trávě sokolovského Baníku nestačili na lídra tabulky Sokol Hostouň, kterému podlehli vysoko 0:4. Pro výběr Olympie to tak byla druhá prohra v řadě za sebou, když po porážce na půdě Ostré 0:5 vyšel i tentokrát střelecky naprázdno. To se odrazilo i v tabulce, kdy se Březová propadla na devátou příčku. V prvním poločase zhlédlo 150 fanoušků v Sokolově jedinou branku, o kterou se zasloužil ve 31. minutě Lukáš Vegricht. Po změně stran přidala Hostouň na obrátkách, a tím přišly na pořad i další branky. V 51. minutě navýšil náskok hostů Kamil Kulhavý a poté se dvakrát radoval ze vstřelené branky Štěpán Hájek. Hostouň si tak připsala na konto dvanáctou výhru, zatímco pro Březovou to byla osmá prohra.

FK Olympie Březová – Sokol Hostouň 0:4 (0:1). Branky: 31. Vegricht Lukáš, 51. Kulhavý Kamil, 73. Hájek Štěpán, 76. Hájek Štěpán. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 1:0. Diváci: 150. Březová: T. Martinec – D. Peterka (81. Burkyt), Veselovský, Horvát, Neudert – M. Stöckner (56. Kratochvíl), Vrtělka (80. Slabyhoudek), Kursa, R. Stöckner – Vaněček, D. Martinec (67. Berezcký).